Sesli sohbet odalarimizin sayisini düsürdük.. | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Sohbet KonuLari » Sesli sohbet odalarimizin sayisini düsürdük..

Sesli sohbet odalarimizin sayisini düsürdük..

Mart 5, 2014 12:05 pm by: Kategori: Sohbet KonuLari 1 Yorum A+ / A-

Sanal alemde sosyal paylasim sitesi statüsünde faliyet gösteren, seslikadro.com sesli sohbet sitemizin sohbet odalarini düsürdük. Bu güne kadar böyle bir karar almamistik. Bu karari almamiza neden olan olay, finansial sikintilar yasamamiz felen degil. Sohbet sitemizin sesli sohbet odalari yapmis oldugumuz onca calismaya karsin yeterince kullanici kitlesini agirliyamiyor olmasidir. Bos odalar icin ödenek ayirmak yerine, bu ödenekleri daha farkli alanlarda kullanmaya karar vermis olmamizdir.

Su an aktif durumda olan 2+1 odamiz bulunuyor. Bu odalarimizin hakkini bile veriyor oldugumuz sölenemez. Sohbet sitemiz yeterli bir cogunlugu saglayincaya kadar, sesli sohbet odalarimizi deaktif konumda tutacagiz.

Biz hic bir vakit olmicak maceralarin, yapamicamiz islerin pesinden kosmadik. Olmicak birseylerede heves etmedik. Biz insanlara sesli sohbet istihsami ve kamerali sohbet imkani sunmuyoruz sadece. Sitemiz icersinde kullanicilarimizin cok begenecekleri birde forum sitemizi aktif kildik. Forum sitemiz sayesinde bir cok konuyu paylasabilceniz gibi, bir cok konu hakkinda da bilgi edinebilceksiniz.

Sesli sohbet odalarimizin sayisini düsürdük.. Reviewed by on . Sanal alemde sosyal paylasim sitesi statüsünde faliyet gösteren, seslikadro.com sesli sohbet sitemizin sohbet odalarini düsürdük. Bu güne kadar böyle bir karar Sanal alemde sosyal paylasim sitesi statüsünde faliyet gösteren, seslikadro.com sesli sohbet sitemizin sohbet odalarini düsürdük. Bu güne kadar böyle bir karar Rating: 0

hakkında Akay

Akay
Bos verdin !! Bos verdim ...

Yorumlar (1)

  • Akay

    Akay

    sesli sohbet sitemizin odalarini, sohbet odalarimiza yeterince ilgi gösterilmedigi ve gereken kullanici kitlesine ulasamadigimiz gerekcesi ile düsürme karari aldik. Umarim sitemiz eski günlerine yeniden kavusur ve sohbet sitemiz icersinde, herkesin keyifle paylasimlar yapabilecegi bir konum halini yeniden alir.

Yorum Yapmak ister misiniz?

scroll to top