Neden Bukadar Hafife Aliyoruz Hayati? | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Sohbet KonuLari » Neden Bukadar Hafife Aliyoruz Hayati?

Neden Bukadar Hafife Aliyoruz Hayati?

Hic kendinizce düsündünüzmü acaba. Neden bukadar hafife aliyoruz bizler hayati. Hayat aslinda tamamen bir mücadele üzerine kurulmus. Benim sahsi düsüncem, hayati hafife alan kisilerin 100%90 Sosyal hayatlarinda hioc bir beklentisi olmayan kisilerden olusuyor.

Kendilerini hayatin gerceklerinden soyutlamis gibi davraniyorlar. Oysa hayat bir mücadele ve bu mücadeleyi vermeyen kimseler hayata hep geriden basliyorlar. yada sadece basladiklari yerde sayiyorlar.

Hayatin gercekleri ile yüzlesmek yerine, genelde o gerceklerden kacmayi tercih edenlerin, gercek yasantilarinda cokta basarili olduklarini söleyemeyiz. Basarili olduklarini sölüyorlarsa bu kesinlikle insanin kendisini kandirmanin ötesine gidemez.

Hayatin gercekleri ile mücadele etmek demek, illaki gelceginden taviz vermek demek degildir. Gelecek düsünmeyen kisiler, hayata sadece negatif yönleri ile bakan kimselerdir. Cokta bencil ve cikarci olurlar yapi itibari ile. hic bir seyide önemsemezler. Önemsedikleri seyler sadece kendileridir.

Yani bir birliktelikleri bile varsa, biz demesini bile bilemezler. Ben derler. Ben dedikcede yakinlarini her an, ve her saniye, biraz daha kendilerinden uzaklastirirlar.

Neden Bukadar Hafife Aliyoruz Hayati? Reviewed by on . Hic kendinizce düsündünüzmü acaba. Neden bukadar hafife aliyoruz bizler hayati. Hayat aslinda tamamen bir mücadele üzerine kurulmus. Benim sahsi düsüncem, hayat Hic kendinizce düsündünüzmü acaba. Neden bukadar hafife aliyoruz bizler hayati. Hayat aslinda tamamen bir mücadele üzerine kurulmus. Benim sahsi düsüncem, hayat Rating:
scroll to top