Kadinlardan Erkelere | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Sohbet KonuLari » Kadinlardan Erkelere

Kadinlardan Erkelere

Bu gün gezinirken dikatimi ceken bir yazi vardi internette bir haber sitesinde. Ilgimi cekti ve okumaya basladim. Yazilanlara ve anlatilan komediye baktigimda cok güldüm:D Bir Kadin Erkek hakkinda yorumlar üretiyor. ve acik fikirlerini belirtiyordu. Bende kadinin bu sölediklerini simdi burda sizlerin görüsüne sunacam ki, katilip katilmadiginizi, yada konu hakkinda ki düsüncelerinizi bizimle paylasabilin diye.

Bu yaziyi paylasan kisi henüz 19 yasinda ve bukadar lafi bir araya getirip yazabilmis olmasida, kendisinin nekadar zeki oldugunu zaten ortaya koymaya yetip artiyor bile.

Genc Bayan Diyorki; Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve müceferin degerini bildikleri kabul edilir. Diyor:D

Yani Genc Bayaná göre Küperli erkeklerle evlenmenin sakincali olmadigi gibi kadinlari daha iyi anliyabilcekleri yönünde bir tezi var. Ben sahsi görüsümü sölemek istiyorum ama, daha evel sizlerin konu hakkindaki düsüncelerini cok merak ediyorum. Konuya dair özgün düsüncelerinizi, Objektif bir sekilde paylasir ve konuya dair yorumlar ederseniz. fikrimiz ve ufkumuz, konu hakkinda dahada Aydin olacak diye düsünüyorum.

Kadinlardan Erkelere Reviewed by on . Bu gün gezinirken dikatimi ceken bir yazi vardi internette bir haber sitesinde. Ilgimi cekti ve okumaya basladim. Yazilanlara ve anlatilan komediye baktigimda c Bu gün gezinirken dikatimi ceken bir yazi vardi internette bir haber sitesinde. Ilgimi cekti ve okumaya basladim. Yazilanlara ve anlatilan komediye baktigimda c Rating:
scroll to top