Ilginc Bir Sohbetti | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Sohbet KonuLari » Ilginc Bir Sohbetti

Ilginc Bir Sohbetti

Bu gün sohbet sitemize gelen bir user vardi. Zamani nasil gectigini bile anlamadim onunla sohbet ederken. Icimdeki tüm Milliyetci duygularimi kustum adeta.

Son günlerde Türkiye´de yasanan olaylari ele aldigimiz sohbette, genel olarak Gezi olaylari üzerine durduk.  Kendisi ile hemfikir oldugumuz yönler vardi elbette. Bunlarin basinda dis güclerin Türkiye üzerine kurdugu hain planlardi.

Olmadigimiz yönler ise,  hükümetin baris görüsmeleri adini verdigi lanet sürecti.

Kapali kapilarin ardinda verilen ne tavizler vardi ki, özgürlük savascilari olarak kendilerini adlandiran, kana susamis bu caniler silah birakiyorlardi.

Benim kendimce olan endiselerimi anlattim. Bu endiselerimde nekadar hakli nekadar haksiz oldugumu zaman gösterecek bize. Allahtan dilegim bize görmek istemedigimiz, arzulamadigimiz görüntülerin görünmesini saglamaz zaman.

Kimse Vataninni kötü olmasini istemez. Gercek anlamda Vatanini seven insanlar, asla birilerinin oyununa gelerek hareket etmezler.

 

Ilginc Bir Sohbetti Reviewed by on . Bu gün sohbet sitemize gelen bir user vardi. Zamani nasil gectigini bile anlamadim onunla sohbet ederken. Icimdeki tüm Milliyetci duygularimi kustum adeta. Son Bu gün sohbet sitemize gelen bir user vardi. Zamani nasil gectigini bile anlamadim onunla sohbet ederken. Icimdeki tüm Milliyetci duygularimi kustum adeta. Son Rating:
scroll to top