Vatan Özlemim | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Vatan Özlemim

Vatan Özlemim

En son gectigimiz sene cocuklarla birlikte 2 haftalik bir tatil yapmistim. Egerki hersey yolunda olursa, cocuklarimla birlikte bu sene ramazan ayinin büyük bir bölümpnde Anavatan´da olacagim.

Bunu düsündükce hecanim artiyor. Söledimya bazen, bazi seyler bizlerin elinde olmuyor. Nekadar istesekte, her istedigimiz olmayabiliyor.

Bir yanda Vatan özlemi. diger yanda Sila özlemi bir baska hecan veriyor hepside. Birde bu özlemlerime vatan ve sila özlemi eklenince, dahada büyük bir anlam kazaniyor. Yüregim yaklasan her gün icin, ap ayri hecanla carpiyor.

Bu duygulari belkide hafife alabilir bazi kisiler. Bu duygulari sadece yasayan kisiler bilebilirler. Özlem ve Hasret sevdiklerinizden uzak oldugunuzda ayri bir anlam kazaniyor.

Mehmet Akif Ersoy  ne demis? Verselerde sana Dünyalari, Verme sen bu cennet Vatani.

Az kaldi Vatan, Geliyorum.

Vatan Özlemim Reviewed by on . En son gectigimiz sene cocuklarla birlikte 2 haftalik bir tatil yapmistim. Egerki hersey yolunda olursa, cocuklarimla birlikte bu sene ramazan ayinin büyük bir En son gectigimiz sene cocuklarla birlikte 2 haftalik bir tatil yapmistim. Egerki hersey yolunda olursa, cocuklarimla birlikte bu sene ramazan ayinin büyük bir Rating:
scroll to top