Unutmak mı Asla... | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Unutmak mı Asla…

Unutmak mı Asla…

Her gece hayalin aklımda her gece sabahlıyorum.Acaba sende beni düşünüyor musun?Sanki her gece seni bana nöbet diye yazan birileri var.İçimi acıtan bir yara var hiç dinmek bilmeyen hiç kabuk tutmayan bir yara,senden kalan tek hatıra ,işte o yara kapanmıyor bir gün  kapansa da zaten kesin izi kalacak.Seni unutmak ancak ölünce sonlanır.Unutmak mı asla unutamıyorsun sadece zaman geçtikçe alışıyorsun.

 

 

 

Oysa ne güzel başlamıştık her şeye ne güzel hayallerimiz vardı.Çok mutlu olacaktık ama yaşadığımız sonu hiç yalan etmemiştik yada kendimize yakıştıramadık.Madem yakıştıramadık kendimize her şey güzeldi neden bitti ki yoksa yaşadığımız kader miydi? Benim hala cevap bulamadığım çok sorular var aklımda.Ben zaten seni unutmak istemiyorum ki geçirdiğimiz o günleri hep aklımda olsun istiyorum.Seni unutunca sanki sana ihanet etmiş olmuş diye korkuyorum.Peki ya sen unuttun mu ? Unutma, ne olur unutma, unutulmak insana çok acı verir.

 

 

 

 

 

Unuttum ben diyenler gerçekten unutuyor mu yoksa kendi kendimize söylediğimiz bir yalan mı?Her yıl o tarihin gelmesinden nefret ediyorum seni daha çok hatırlatıyor.İçimde bir yerler acıyor tarif edemediğim ama her zaman her dakika olan bir acı var. Hangi filmi izlesem hangi şarkıyı dinlesem hep karşıma çıkıyorsun senden bir şeyler buluyorum.Sen gittiğinden beri ben seni hep hayalimde yaşattım.Kimseye dile getiremedim ama hep zihnimde olan hayalinle yaşıyorum.Seni öyle hayalimde yaşatıyorum ki bazen kendimden şüphe duyuyorum gerçekte acaba var mısın? diye zihnimi kurcalıyorsun.Bir günah gibi gizledim seni sır gibi, içimde kalan acı gibi aklıma geldikçe boğazımda bir şeyler düğümleniyor ne ağlayabiliyorum ne gülebiliyorum.Senle gülüyorum senle ağlıyorum senle uyuyorum her yerde her şeyde sen varsın.

 

 

 

 

Sen nasıl anlatılırsın ki dışardan her hangi 3. bir kişiye seni anlatsam hemen unut boş ver diyorlar çıkar aklından artık onu. Hani insanın ömründe bir kez rastlar Allah’ın bana hediyesi dersin ya işte bir şeydin.Ama sen bana göre boş verilecek adam değildin. Son 1 senedir hatta daha fazla hayatımda nefret ettiğim 2 kelime var unutmak ve ayrılık.Sana karşı bastırdığım bu duygular seni unutulan olarak yazmak isterdim.

 

 

Bu kadar canımı acıtacağını tahmin etmemiştim.Unutmak cesaret ister ama bende sana karşı o cesaret yok.Aklıma her geldiğinde hem mutlu ediyorsun hem de hiç olmadık şekilde canımı acıtıyorsun.İnsan bir şeyler yapabilmek için zaman ayırması lazımdır.Yalnız seni düşünmek için zaman ayırmama gerek yok çünkü hep aklımdasın.

 

 

 

Aklıma hiç gelmezdi hiç düşünmezdim sende her şeyin biteceğini hele beni böyle durumda asla bırakmaz diyordum ama gittin arkana bakmadan koşarcasına gittin beni içimde yaşattığım senle bırakıp gittin.Sen gittikten sonra hayatımda yeni bir başlangıç başladı senin hayalinle yaşadığım başlangıç ama yoruldum artık içimdeki seni yaşatmaktan unutamıycam seni biliyorum ama alışıcam yokluğuna içimdeki seni öldürücem.

 

Unutmak ve beklemek insanı en çok acıtan eylemlerden biridir.Ama bunların ne kadar süreceğini bilmemek acıların en beteridir.

Unutmak mı Asla… Reviewed by on . Her gece hayalin aklımda her gece sabahlıyorum.Acaba sende beni düşünüyor musun?Sanki her gece seni bana nöbet diye yazan birileri var.İçimi acıtan bir yara var Her gece hayalin aklımda her gece sabahlıyorum.Acaba sende beni düşünüyor musun?Sanki her gece seni bana nöbet diye yazan birileri var.İçimi acıtan bir yara var Rating:
scroll to top