Onlar Benim Yasam Sebebim | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Onlar Benim Yasam Sebebim

Onlar Benim Yasam Sebebim

Birisi dokuz yasinda, digeri ise henüz yedi yasinda.  Kendilerine yeterince zaman ayiramadigim bir gercek. Daha fazla zaman geciremiyorum onlarla. Buna bir cok etken var tabiki. Isim basta olmak üzere bir sürü neden ve sebepler var.

Bu gün beklemedigim bir süprizle karsilastim. Hanim efendiler dogum günümüm bana en anlamli hediyeleri verdiler. Serife  Hugo Boss bir parfüm almis. Ve  sorun yasadigi üc dersini de basarmisti. Bu onun bana verebilecegi en büyük hediye idi zaten.  Yinede parfüm de almis zilli.

Ayse Sultan ise bücürün tekidir. Bir okadar da kecidir ama, Üc tane gravat almis. birde dislerim icin pastel almis. Kizim bu ne diye sordugum da ise. baba o dislerine iyi geliyormus. Birde eksik olan dislerin cikarmis yeniden. öyle dedi ögretmenim demes mi.  Keci´dir ne yapsa yeridir.

Huri kücük  kiz kardesim Sututtgart kentinde yasiyor. Esi ile birlikte.. ikide kizi var benim gibi. Oda dogum günümün de beni hatirlayanlardan birisi .

Ablam da aramizda soguk rüzgarlar olsada. dogum günümde beni hatirlamisti. Buda beni mutlu etti.

Annem ise en cok sevdigim bohcalari yapmis. Birde gömlek almis.  Anam benim ya. ölürüm sana . ne ara gitti aldi bilmem ki.

Babam pek umursamadi. bende belli etmedim pek.  ha birde dogum günün kutlu olsun kara sipa dedi.

Yakin cevrem den ise Dr.Carel Backer ve esi Leyla hanim dan bir kutlama aldim. Onlarin hediyelerini, cuma günü ise gittigim de görecekmisim. Bilmiyorum ama Carel ve Leyla sasirtmayi cok severler.

Dogum günüme pek iyi bir sekilde baslayamadim aksam. Gelecegimi ilgilendirecek olan kararlar aliniyordu. Kararlarin alinmasi icin o tarih secilmisti.  Günün önemi yok elbette. Olmasi gereken zaman, o ana denk düsmüstü.  Dogum günüme girdigim ilk dakikalar da, dogum günümü kutlayan ve iyi temeniler edende kendisi oldu. Ona bana verdigi degerler icin, hala duydugu saygi icin tesekür ediyorum.

Beni hatirlayan, hatirlamayan, Tüm Arkadaslarima Allah saglik ve huzur versin..Hepinizden Allah Razi olsun..!!

Onlar Benim Yasam Sebebim Reviewed by on . Birisi dokuz yasinda, digeri ise henüz yedi yasinda.  Kendilerine yeterince zaman ayiramadigim bir gercek. Daha fazla zaman geciremiyorum onlarla. Buna bir cok Birisi dokuz yasinda, digeri ise henüz yedi yasinda.  Kendilerine yeterince zaman ayiramadigim bir gercek. Daha fazla zaman geciremiyorum onlarla. Buna bir cok Rating:
scroll to top