Kötülerin Egemen Oldugu Bir Dünya | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Kötülerin Egemen Oldugu Bir Dünya

Kötülerin Egemen Oldugu Bir Dünya

Mayıs 5, 2014 11:07 am by: Kategori: Hayata Dair 1 Yorum A+ / A-

Bazen bir dostunuz yada bir arkadasiniz size nasilsiniz iyimisiniz diye soru sorarlarya hani.. Sizde iyiyim dersini ya.. Aliskanliktan olsa gerek herhalde.. Kötülerin egemen oldugu bir Dünya´da iyiyim, mutluyum demek, insanin sadece kendisini kandirmanin ötesinde bir sölemden baska ne olabilirki? Dünyaýa kafamizi cevirip baktigimizda yasanan gelismeler karsinda iyi olabilmek icin benim sahsi görüsümce kör, sagir, ve dilsiz olmak gerekiyor.

Caniler ve firsat düskünleri, ellerine gecen her firsati en iyi sekilde kendi lehlerince kullanmasini cok iyi biliyorlar.

Daha bir kac gün önce Yurdumuzda yasanan toplumsal olaylardan birisine deginmekte istiyorum. 7/8 yaslarinda ki minicik yavrular kaciriliyor cesitli iskencelerden sonra öldürülüyor. Insanim diyen kisilerin tüylerini ürpertmiye yetipte artiyor.

Bu vahset haberlerini medyadan ve yakin ceverelerimizden dinledkten sonra saglikli, huzurlu, mutlu oldugunu söleyebilmek icin gercekten zeka ve akil yoksunu ve duygusuz olmak gerekiyor.

Yetkililer mecliste en agir cezalari verelim diye tartisiyorlar. Sölermisiniz minicik bedenleri hunharca öldüren asaliklarin neyini tartisiyorsunuz? Insan haklarindan bahsediyorsunuz.. Insanlarin canini alan caniler icin hala tartisalim diyorsunuz. Insan diyemicem haratiklarada hakaret etmek istemiyorum. Minicik yavrulara kiyan asaliklara canilere verilmesi gereken ceza bence acik ve nettir. Türkiye´de Ölüm adi suclular icin idam cezasinin kesinlikle tartisilmaksizin geri getirilmesi gerekiyor.

Simdi bana sölermisiniz Kötülerin egemen oldugu bir Dünyada, iyi oldugunu ima etmek normal bir insanin söleyebilceyi bir sözmüdür? Allah Tüm insanlarimizi ve yurdumuzu ve bu aziz Milletimizi cani insanlarin kötülüklerinden korusun…

Kötülerin Egemen Oldugu Bir Dünya Reviewed by on . Bazen bir dostunuz yada bir arkadasiniz size nasilsiniz iyimisiniz diye soru sorarlarya hani.. Sizde iyiyim dersini ya.. Aliskanliktan olsa gerek herhalde.. Köt Bazen bir dostunuz yada bir arkadasiniz size nasilsiniz iyimisiniz diye soru sorarlarya hani.. Sizde iyiyim dersini ya.. Aliskanliktan olsa gerek herhalde.. Köt Rating: 0

hakkında Akay

Akay
Bos verdin !! Bos verdim ...

Yorumlar (1)

  • Akay

    Akay

    Tertemiz bir Dünya dileklerimle …

Yorum Yapmak ister misiniz?

scroll to top