Kimse Tas KaLpLi Dogmaz | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Kimse Tas KaLpLi Dogmaz

Kimse Tas KaLpLi Dogmaz

Herkes yaptiginin karsiligini alir. Ben de alirim. Sen de alirsin.

Acimasizlikla itham edilenlerle özel olarak görüsün. Durduk yere mi öyle olmuslar, bir arastirin. Kisisel görüslerinizden uzka olarak, disardan bir gözlemci gibi degerlendirin. Göreceksiniz ki, o kisinin öyle acimasiz davranmasi tesadüf degildir. Ögretilmis bir duygudur. Kendini koruma güdüsüyle gelismistir.

Sevilmeyen kimse, sevmeyi bilemez. Ögrenmemistir. Tipki bunun gibi, sert olmak da ögrenilir. Genelde de bunu, insanlara en yakinlari ögretir. Anne babasidir, kardesidir, dostlari, arkadaslaridir.. Güvendigi kimselerdir tas kalpli olmayi ögreten.

Kimi zaman da sevdigidir, sevilendir. Güven kirilinca, aci cekilir. Iste o aci ne kadar coksa, ne kadar siddetliyse, kalpte sertlesme de o kadar kuvvetli olur.

Acilar insani pisirir. Olgunlastirir. Derler ya.. bir aci seni öldürememisse, güclendirir. Güclendirir eyvallah.. Ama neleri de yaninda götürür.

Insanin kendini koruma ihtiyaci, ayni acilari tekrar yasamama tedbiri ise, disardan tas kalplilik olarak görülür.

Disardan nasil göründügü , önemli ya da önemsiz. Bunun tartismasi baska yaziya kalsin.

Tas kalpli olmak kaderden degil, sevilenlerin yaptigi hatalardandir.

Kimse Tas KaLpLi Dogmaz Reviewed by on . Herkes yaptiginin karsiligini alir. Ben de alirim. Sen de alirsin. Acimasizlikla itham edilenlerle özel olarak görüsün. Durduk yere mi öyle olmuslar, bir arasti Herkes yaptiginin karsiligini alir. Ben de alirim. Sen de alirsin. Acimasizlikla itham edilenlerle özel olarak görüsün. Durduk yere mi öyle olmuslar, bir arasti Rating:
scroll to top