Kimin Ne Oldugunu Zor Gününde Anlarsin.. | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Kimin Ne Oldugunu Zor Gününde Anlarsin..

Kimin Ne Oldugunu Zor Gününde Anlarsin..

Bazilari vardir ki, bazen mangalda köz birakmazlar. Kimlerin ne oldugunu anlamak icin, zor günlerin olmasi gerekir. iyi gününde bir cok dostun arkadasin olur cevrende. Maksat egerki iyi gün dostu edinmekse..! Onlardan sürüsü ile var bende..!

Insanlarin ic yüzü ancak,  maskeleri düstügün de ortaya cikar. Asla suna inanmayin.  Ben herzaman senin yanindayim diyene. Kimse kimsenin yaninda degil. tek oldugunuzu asla unutmayin.

Duygularinizi istismar ederler. size öyle yaklasirlar ki, en yakininizmis gibi olurlar. Ne zaman düserseniz ozaman kiciniza tekmeyi vururlar. Ibrahim Dizlek diyorki..! Düsme Düsenin Dostu Olmaz.. Firsatini bulduklarin da ilk önce güvendiklerin vururlar. Sonrada Ask mesk yeniden sekillenir beyninde. valla ben demiyorum adam diyor.. dinleyin belki sizinde kulaginiza bisiler gider.

Yapmacik görünen, insanlara inat.  Yalanci, sevgililere inat. Yüregimde ki, Duygularima inat. Öyle bir nefretim varki herkese karsi.  tiksindi geliyior bazen.

 

Kimin Ne Oldugunu Zor Gününde Anlarsin.. Reviewed by on . Bazilari vardir ki, bazen mangalda köz birakmazlar. Kimlerin ne oldugunu anlamak icin, zor günlerin olmasi gerekir. iyi gününde bir cok dostun arkadasin olur ce Bazilari vardir ki, bazen mangalda köz birakmazlar. Kimlerin ne oldugunu anlamak icin, zor günlerin olmasi gerekir. iyi gününde bir cok dostun arkadasin olur ce Rating:
scroll to top