Kamuda yapilan degisiklikler hakkinda | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Kamuda yapilan degisiklikler hakkinda

Kamuda yapilan degisiklikler hakkinda

Hükümetin kamu alaninda yapmayi planladigi ve su gün itibari ilede yasalastirdigi kamuda bas örtüsü serbesligi konusuna deyinmek istiyorum. Isalm dini cok kutsal ve yüce bir dindir. Dinin temelinde olansa inanctir. Inanmak ve uygulamaksa iki ayri konumda ele alinmalidir. Inan kisilerin inanclarini yapmalarina kimse zaten hic bir sey sölememektedir.

 

Lakin kamu gibi bir alanda bas örtüsünün serbest birakilmis olmasi, Laik bir cumhuriyet devleti olan Türkiye´de uygulanmaya calisiliniyor olmasi son derece yanlistir. Bunlar radikal islamci dinci hükümetin Laik Türkiye Cumhuriyetini yozlastirmak icin atilmis adimlardan baska bisi deyildir.

 

Kilik kiyafet kanunu cikartildiginda Bu Vatan üzerinde yasayan her kisinin kamu veya devlet kademelerinde her hangi bir sifatla bulunabilmesi icin öncelikle kilik kiyafet kanununda yer alan hususlara uymasi gerekmektedir.

 

Mevcut hükümet Ülkemizin Sosyal yapisini tamami ile ortadan kaldirmak, ülkeyi bir orta dogu Arap ülkesi haline getirme cabalari devam etmektedir. Bir gün o iktidariniz son buldugunda emin olunki yaptiginiz bu iligal calismalarin hesabini Türk Milletine vereceksiniz.

 

Türkiye Cumhuriyeti Laik bir devlettir. Bu bilinc icersinde calismalarinizi yapmaniz Millet yararina olur. Demokrasi Demokrasi diyerek, Demokrasiyi kendi cikarlariniz dogrultusunda kullanamassiniz. Sizlerin Demokrasi adi altinda uyguladiginiz hersey,  ülkemize zarar vermektedir.

 

Gerci kendi Milletinin yararlarini bölücü terör örgütünün taleplerine es deger tutan bir hükümetten ne bekleyebilirsinizki. Allah sizlerin belasini versin.. Bu yaptiginiz soysuzluklarin hesabini, er yada gec vereceksiniz..

 

Allah gercek inanc sahibi olan kisileri bu Vatan hayinlerinin kötü ve maksatli, pis emmellerinden uzak tutsun..

Kamuda yapilan degisiklikler hakkinda Reviewed by on . Hükümetin kamu alaninda yapmayi planladigi ve su gün itibari ilede yasalastirdigi kamuda bas örtüsü serbesligi konusuna deyinmek istiyorum. Isalm dini cok kutsa Hükümetin kamu alaninda yapmayi planladigi ve su gün itibari ilede yasalastirdigi kamuda bas örtüsü serbesligi konusuna deyinmek istiyorum. Isalm dini cok kutsa Rating:
scroll to top