Hayata Biraktigim Yerden Devam Ediyorum | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Hayata Biraktigim Yerden Devam Ediyorum

Hayata Biraktigim Yerden Devam Ediyorum

Hayat biraktigim yerden sarilyiorum ve devam ediyorum. Hayat biz insanlar icin sürekli olarak mücadele icersinde olmamizi gereksindirir. Bu yüzden bizlerde sürekli olarak mücadele etmek durumundayiz.

Cesitli sorunlarla karsilasiyor olabiliriz. Kimi zaman en deger verdigimiz insanlar bile bizimle bir hayati sürdürmedigini düsünürsek, bütün herseye raman yasamin devam ettigini görebiliyoruz.

Yasama ve hayata cok farkli bir acidan bakmaniz gerekiyor. Dünya dönüyor ve hayat devam ediyor. Hersey kaldigi yerden devam ediyor.

Bunda aylar eveldi sanirim sitemizin sohbet odalarindan birtanesinde bir abi ile tanismistim. Abinin ismini su an hatirliyamiyorum. Bana aynen sunu demisti .

Bir insan icin hayat nerden biter ve kiyameti nezamandir biliyormusun genc demisti yok bilmuiyorum amca nezaman ve nasil olur dedim.

Adam bana su cevabi verdi: Bir kimsenin kücük kiyameti esi öldügünde yasanir. hmm dedim sonra diye sordum.. Bir kimsenin büyük kiyameti ise, kendisi öldügünde yasanir dedi. Önce pek bisey  anlamadim dediklerinden . Sonra düsündüm ki amca hakli ..

Bir insan kendisi öldügünde Büyük kiyameti ozamandir. Anlamistim …

Degerli arkadaslarim Bunlari da düsünerek ölümünde bizler icin oldugunu ve nezaman nerde ve ne sekilde karsimiza cikacagini bilemedigimiz icin ona herdaim bu gün ölecekmisiz gibi hazirlikli olmayi Allah bizlere nasip etsin insallah..

Herseye ragmen Dünya nimetlerinden de ellimizi ayagimizi cekmemeliyiz. Sorumluluk duydugumuz bireyler icin, kendiniz icin daha da pozitif düsünüp hayat mücadelesine aynen devam etmek zorundayiz.

Hayata Biraktigim Yerden Devam Ediyorum Reviewed by on . Hayat biraktigim yerden sarilyiorum ve devam ediyorum. Hayat biz insanlar icin sürekli olarak mücadele icersinde olmamizi gereksindirir. Bu yüzden bizlerde süre Hayat biraktigim yerden sarilyiorum ve devam ediyorum. Hayat biz insanlar icin sürekli olarak mücadele icersinde olmamizi gereksindirir. Bu yüzden bizlerde süre Rating:
scroll to top