Güven yitirilirse | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Güven yitirilirse

Güven yitirilirse

Hayatimizda bir cok zaman insanlara güveniriz. Heleki kendinize yakin oldugunu düsündügünüz kisilere. Onlardan bir hata yada yanlis olabilme ihtimalini bile düsünmessiniz. Cün kü onlar sizin en güven duyduklarinizdir. En yakinlarinizdir ve asla onlardan size zarar gelmez.

Peki güveniniz su istimal edilirse nolur?

Bunu ben kendimce, kendi düsüncelerimce aciklamak istiyorum. Bana herhangi birisi egerki güvenimi su istimal edecek bir sey yaptiginda onu bir kez daha bagrima basmam cok zor oluyor. Cünkü kendisine olan güvenimi su istimal etmis demektir.

 

Sizler emek verip bisiler yaparsiniz. Emeklerinizin korunmasi en önemli durumlardan birisidir. Bu emekleriniz belkide uzun yillar harcayarak yapmis oldugunuz birikimlerdir.  Bu birikimlerinizi, size düsmanlik besleyen kimselerce size karsi kullanilmasini istermisiniz?  Ben sahsen istemem. Ancak benim yakinlarimdan birisi cikipta, bana düsmanlik besleyen kisilere el uzatirsa.:D  Ozaman durum seyri yanimdaki icinde degisebilir. Benim yanimda olan kisi benim degerlerimi hice sayarak, defalarca söledigim halde, yine ayni sekilde girisimlerde bulunuyorsa. O kisi benim icin pek fazla bir anlam tasimaz. Siradan kisilerden hic bir farki olmaz.

 

Ben insanlara karsi kolayca kinaye duyan birisi degilim. Ancak birileri bana olan sayginliklarini yitirmis ve saygisizca suursuzca bir hal sergiliyorlarsa. Bunu yapanlarada güven duyduklarim bir yerde destek oluyorlarsa, onunda beni gecmiste satisa getirenlerden hic bir farki yok demektir.

 

Bir kisiye karsi olan güvenim su istimal edilindiginde, onu bir kez daha kazanmak icin caba sarf etmiyorum. Hep söledigim bir sey var. Bir kisi bana karsi her zaman bir yanlis hakki vardir kullanabilir. Ama istedigi gibi kullanmakta özgürdür. Ancak o hakkini kullandiktan sonra asla bir ikici hakki olmaz olamaz…

Güven yitirilirse Reviewed by on . Hayatimizda bir cok zaman insanlara güveniriz. Heleki kendinize yakin oldugunu düsündügünüz kisilere. Onlardan bir hata yada yanlis olabilme ihtimalini bile düs Hayatimizda bir cok zaman insanlara güveniriz. Heleki kendinize yakin oldugunu düsündügünüz kisilere. Onlardan bir hata yada yanlis olabilme ihtimalini bile düs Rating:
scroll to top