Günes Bahceyi Yakip Kavururdu.. | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Günes Bahceyi Yakip Kavururdu..

Günes Bahceyi Yakip Kavururdu..

Ben daraldigim da genelde evi terk ederim. Öyle bir huyum var. Cünkü okadar cok daraldigimda icim icime sigmaz. Cevremde gördügüm herkesi kirar gecerim. Bu yüzden onlari da kirmamak icin kendimi dissariya atarim.

Tesadüfen rasladigim bir forum sitesinde ruhsal darlikla alakali bir iki yazi dikatimi cekti. Bunlardan bazilari dini boyut tasiyordu. Ancak ben dini boyutu tasiyandan ziyade. Bilimin teorilerinin daha etkili olabilcegini düsündüm. Bir iki sayfa okudum, okadarda yararli bilgiler olmadigi kanisina vardim.

Tam ciktim cikyiorum dedim. Bu yazininda icin de olan bir söz gördüm. Orda Aynen su diyordu. ” Ey Can! Sana Bir Daralma Gelir ise Yararinadir; Kaygilanma! Sürekli Yaz Mevsimi Olsaydi, Günes Bahceyi Kavururdu.”

Bu dizelerde anlatilmak istenilen sey aslinda cok acik ve netti. Her gün aynisi olacak degildi elbette. Farkli günlerde yasanilacakti. Oda hayatin bir parcasiydi.

Bu degerli sözün sahibini´de yaad etmekte yarar oldugunu düsünüyorum. Bu degerli sözün sahibi. Dünya´ca ünlü düsünür ve din adami. Hz.Mevlana Celaleddin-i Rumi´dir. Kendisine ayriyeten bir hayranlik duydugumu da belirtiyim.

Onun eserlerinide okumanizi sizlere tavsiye ederim. Gönül darliklarina bire bir gelen bir cok güzel sözü ve eseri bulunuyor.

Hepinize hayirli geceler dilerim…

Günes Bahceyi Yakip Kavururdu.. Reviewed by on . Ben daraldigim da genelde evi terk ederim. Öyle bir huyum var. Cünkü okadar cok daraldigimda icim icime sigmaz. Cevremde gördügüm herkesi kirar gecerim. Bu yüzd Ben daraldigim da genelde evi terk ederim. Öyle bir huyum var. Cünkü okadar cok daraldigimda icim icime sigmaz. Cevremde gördügüm herkesi kirar gecerim. Bu yüzd Rating:
scroll to top