Gecmis Bir Pismanligin Öyküsü | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Gecmis Bir Pismanligin Öyküsü

Gecmis Bir Pismanligin Öyküsü

Bu gün sizlerle paylasacaklarim ne bir program ne de bir haber. Bu gün paslasmak istedigim sey yillar evel yasanmis bir yasanmislik öyküsü hakkinda olacak.

Iki sevgili yillar evel tanismislar. Ve evlenme karari almislar. Öyle cok guzel bir yuvalari varmis ki görenler imreniyormus. Kadinin birde rahatsizligi varmis. Adam kadinin tedavisi icin 2 yil boyunca ugrasmis. Ancal Ezrailin elinden onu kurtaramamis. 97 ylinda onu kaybetmis.

Kadin özel günlere cok düskün degilmis, ama her yil evlilik yil dönümlerinde resimler cekip onlari cerceveleyip  duvara asarmis.  Ve karisi adama bunlar bizim gölgelerimiz dermis.

Adam 97 yilinin bir gecesinde karisini aldatmis. Oysa onu her defasinda nekadar cok sevdigini ve kendisine her zaman sadik kalacagini sölermis.

Adam karisinin ölümünden iki hafta kadar evel yine ayni sözleri tekrarlamis. Bir tebesum ve gülümseme ile bakip ” Biliyorum ” demis kadin. Bilirsiniz Izmire fazla kar yagmaz. Bir gece izmire kar yagmis. adam karisi ile cektikleri resimlerine bakiyormus. ve o resimleri dikatle incelediginde , resimlerin her birisinde bir harf yazili oldugunu görmüs.

A..

R..

K..

A..

S..

I..

N..

Hepsini tamamlamaya ömrü yetmemis kadinin. belli ki  ” Arkasina bak ” felen demek istemis heralde.  adam söle bir durmus ve resimlerin hepsini teker teker yerlerinden cikartmis, ve arkasina bakmis.  ilk etapta pek fazla bisi dikatini cekmemis.  ve iyice baktiginda resimlerin her birinin arkasinda mektuplar cikmis. iclerinde sevgi dolu sözler ve mesajlar varmis.

1997 yilinin resminden cikan zarfta ise  ” 14 Mart 1997/ Gözlerin bana baska birisine dokunmus gibi bakti/söylemene gerek yok. biliyorum.”

Aradan seneler gecmis ve adam sunu diyor. icim aciyor, kadinlar herseyi biliyor, hissediyor. ve adam önemli bir iki söz daha sölüyor. seni seviyorum diyenin sevgisinden süpheet.  ask sessiz, sevgi dilsiz dir..

Herkesin hatalari vardir. Hatasiz kul varmi? Önemli olan hatalarinizi görüyor olmaniz ve yine tekrar etmemenizdir.

Hayirli günler dilerim..

Gecmis Bir Pismanligin Öyküsü Reviewed by on . Bu gün sizlerle paylasacaklarim ne bir program ne de bir haber. Bu gün paslasmak istedigim sey yillar evel yasanmis bir yasanmislik öyküsü hakkinda olacak. Iki Bu gün sizlerle paylasacaklarim ne bir program ne de bir haber. Bu gün paslasmak istedigim sey yillar evel yasanmis bir yasanmislik öyküsü hakkinda olacak. Iki Rating:
scroll to top