Dogum Günün KutLu OLsun | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Dogum Günün KutLu OLsun

Dogum Günün KutLu OLsun

Her iliskinin kendine özgü bir dogasi vardir. Bizimki de öyleydi..

Pek fazla rastlanilmayacak sekilde zorluklar yasandi. Aile sorunlari, saglik sorunlari..

Yarinin varligina güvenerek yasamayi birakali cok oldu. Bunu bilirsin sen. Ama iste.. kismetinde varsa, hic bir engel mani olamiyor. Bugün senin dogum günün. Buna benzer nice dogum günlerine.. demek isterdim ama demiyorum. Bundan cok daha güzel dogum günlerini görmek nasibin olsun. Ailenle birlikte, yüzünüzden tebessümün eksik olmadigi, nice dogum günlerine…

Bunlari söylemek tuhaf. Farkindayim. Ancak su da bir gercek ki, az önce söyledigim kendine özgü iliskilerden daha da özgün olan, kisilikler…

Bildigimi okumak konusunda, inatci olmam konusunda cok fazla elestiri aldigim da dogru. Bunlari yaparken, saygiyi elimden birakmamak icin caba göstermem ise özel bir ugras gerektiriyor.

Dogum günü kutlamasi yazisindan uzaklasmaya basladim sanirim. Konu dagilmadan birkac sey daha ekleyeyim.

Uzun araliklarla görüsmelerde kesintiler, mesafeler, araya gerekli-gereksiz insanlarin girmesi.. Zorunlu karantinalar.. Bunun icinde ölümle yüzlesmek de dahil : ) Bircok olumsuzluklara ragmen, tüm kalbimle, cok hayirli ve mutlu bir hayatinin olmasini diliyorum.

Mutluluk icin olanaklarinin farkinda olmani, bu olanaklari kullanmak icin daha fazla gayret göstermeni, en cok da, birilerinin kapini calip, Allahin emri peygamberin kavli ile… diye baslayan sözleri duyarken, kahveni icmeni istiyorum. Bunlari dilerken, düsünüyorum da… Vermezsin sen kizlari.

Rabbim ne verirse hayirlisini verirmis. Allah hayirli ömürler versin, daha nice nice dogum günlerine, sevdiklerinle birlikte ulasman dileklerimle..

Dogum günün kutlu olsun…!

Dogum Günün KutLu OLsun Reviewed by on . Her iliskinin kendine özgü bir dogasi vardir. Bizimki de öyleydi.. Pek fazla rastlanilmayacak sekilde zorluklar yasandi. Aile sorunlari, saglik sorunlari.. Yari Her iliskinin kendine özgü bir dogasi vardir. Bizimki de öyleydi.. Pek fazla rastlanilmayacak sekilde zorluklar yasandi. Aile sorunlari, saglik sorunlari.. Yari Rating:
scroll to top