Bu Günde Hava Cok Güzel | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Bu Günde Hava Cok Güzel

Bu Günde Hava Cok Güzel

Bu günde hava cok güzel. Kimsenin beklemedigi bir derecede güzel diyebiliriz. Günes sabah beri yatak odamin camindan, adeta bana kalk artik diye söleniyor. Bölesi bir günde bahcede olmak vardi. Cocuklarla birlikte cok güzel bir bahce keyfi yapilabilirdi.

Pazartesi günü bunu yapabilirim belki. Almanya genelinde ulusal bir bayram var. bir cok isyeri kapali. Bende muhtemelen yarin icin ise gitmeyi düsünmüyorum. Yarin eger hava bü gün gibi olursa. birseyler yapilabilir.

He Bu arada bazi ciceklerim cikmislar.  Cicekler burda cok özel ilgi bekliyor. istenilen ilgi verilmediginde , beklenmedik bir sekilde solabiliyorlar. Bu yüzden firsat buldukca onlarla ilgilenmek gerekiyor.

Bu günlükte bukadar. Hepinize hayirli pazarlar ve iyi sabahlar diliyorum. Yasanilan ne olursa olsun yüzünüzden gülümseme eksik olmasin.

Bu Günde Hava Cok Güzel Reviewed by on . Bu günde hava cok güzel. Kimsenin beklemedigi bir derecede güzel diyebiliriz. Günes sabah beri yatak odamin camindan, adeta bana kalk artik diye söleniyor. Böle Bu günde hava cok güzel. Kimsenin beklemedigi bir derecede güzel diyebiliriz. Günes sabah beri yatak odamin camindan, adeta bana kalk artik diye söleniyor. Böle Rating:
scroll to top