Birinden Nefret Etmek | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Birinden Nefret Etmek

Birinden Nefret Etmek

Aslinda cok zor gibi görünür insanin sevdigi birisinden nefret edebilmesi. Kimi insanlarca cok basit olarak görünen nedenlerin bile, bir anda herseyi alt üst edebildigini görebiliyoruz. Sevdiginizi düsündügünüz bir kisinin yapacagi davranislarin kendisinden sogumaniza etkisi ne ölcüde olur. Onuda söliyim hemen size. Egerki o hareketi beklemediginiz birisi yapiyorsa, ve siz onu ona asla yakistiramiyorsaniz. Bu nefret etmeniz icin kafi olabilirmi? Bence fazlasi bile olur.

O yüzden hic kimseye gereginden fazla luzum, ve deger vermemelisiniz.  Kimseye deger vermesseniz, kisinin yapacagi hareketlere ve davranislarida umursamazsiniz.

Hic bir zaman o tür davranislar sergiliyen birisi olabilme ihtimalini düsünmediginiz kisiden gelmistir o davranis. Sizin kendisi hakkinda neler düsünebilceginizi az cok biliyor olmasi gerekiyor. Buda bu iste kasit var demek oluryor. Kasitli bir sekilde yapilmis oldugunu varsayarsak. O kisinin hic kimseden ” Özel ” bir yaninin olmadigini görebiliyoruz.

Hatta kendi Özelligini kendisi yok ettigi icin nefretiniz belkide daha büyük olabilir. Ama bence bukadar abartmaniza gerek yok. Sizi herseyinizi verebilceginiz reagsionlari bile bile bunu yapiyorsa. O kisi zaten özeligini yitirmistir.

Sizinde siradan birisi icin caninizi sikmaniza gerek olmadigi kanisindayim. Leyla, zeynep, hülya, ayse, fatma, nazli.. ne fark ederki.. Oda onlardan birisi olmus oluyor.

Benim bir sözüm var baz kimseler cok zaman yanlista anliyorlar. Ben derim ki her zaman. ( Ön yargilarim yoktur..!! Herkesten esit derecede nefret ederim…! ) Haksizmiyim? gerisini siz yorumlayin…

Birinden Nefret Etmek Reviewed by on . Aslinda cok zor gibi görünür insanin sevdigi birisinden nefret edebilmesi. Kimi insanlarca cok basit olarak görünen nedenlerin bile, bir anda herseyi alt üst ed Aslinda cok zor gibi görünür insanin sevdigi birisinden nefret edebilmesi. Kimi insanlarca cok basit olarak görünen nedenlerin bile, bir anda herseyi alt üst ed Rating:
scroll to top