Bir Nisandi Bu Gün | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Bir Nisandi Bu Gün

Bir Nisandi Bu Gün

Nisan 2, 2014 12:27 am by: Kategori: Hayata Dair Yorum bırakın A+ / A-

Bazi anilar vardirki hic bir zaman aklinizdan cikmaz. Bu günde öyle bir ani oldu benim icin, hic bir zaman aklimdan cikmicak bir ani. Bazi sölemler sölenir uzerine konusulur, enine boyuna tartisilir.

Bir cözüm noktasi bulunamadiginda sayet son nokta koyulur.  Lakin bazi insanlar son noktalari koymakta ne yazikki kimsenin fikrini almazlar. Kendilerince düsünürler ve düsündükleri dogrultusunda kararlarini uygularlar.

Bu gün öyle bir gün yasadimki, hala kendime gelenbilmis degilim.

Insanlar bu günün 1 Nisan olmasi müsasebedi ile sakalar yaparlar. Bazi kimseler sakalarinin dozunu ayarlayamayip, daha derin sakalarda yaparlar. Saka olmasini cok isterdim.

Malesef 1 Nisan´da sadece sakalar olmuyormus. Yasanilan bazi olaylarin saka gibi olsada gercek oldugunu kabul etmeliyiz.

Icimden gecenleri teker teker yazacak olsam, burda yazdigim sayfa bile yetmez heralde.

Bir Nisandi Bu Gün Reviewed by on . Bazi anilar vardirki hic bir zaman aklinizdan cikmaz. Bu günde öyle bir ani oldu benim icin, hic bir zaman aklimdan cikmicak bir ani. Bazi sölemler sölenir uzer Bazi anilar vardirki hic bir zaman aklinizdan cikmaz. Bu günde öyle bir ani oldu benim icin, hic bir zaman aklimdan cikmicak bir ani. Bazi sölemler sölenir uzer Rating: 0

hakkında Akay

Akay
Bos verdin !! Bos verdim ...

Yorum Yapmak ister misiniz?

scroll to top