Bas Koymusuz Bu Davaya | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Hayata Dair » Bas Koymusuz Bu Davaya

Bas Koymusuz Bu Davaya

Bu dava ugruna kimler nelerinden feragat etmediki. Kimileri sevdiklerinden, kimileri sagligindan. Kimileride hayatindan gectiler.

Ceddim Dünyaýi esareti altina alirken, yedi cihana Türkün sanli adini duyurdular. Gittigi heryere adalet ve sukunet getirmis olan bir kavmin evlatlariyiz.  Ülkücülük makami soytariligi kaldirmiyor. Ülkücü olmadan evel bir kisinin dürüst olmasi gerekiyor.

Bu dava ezelden ebede gidecek olan bir davadir.

Bu dava icin neler feda etmedik. Yakin tarihimizde, Mamakta c5 lerde infaz edilen ülkücü kardeslerimiz, feda ettiklerimizden. Insanlar canlarini hice sayarak vatan ve millet sugruna canlarindan ödün vermisler..

Yildirim Yildizdoganín bir sarkisina takildim kaldim. ” Hey eski Ülkücü eski Ülkücü yiprattimi seni zamanin gücü Hey eski ülkücü yiprattimi seni yillarin gücü ”  ” Kalitesiz olan cabuk eskiyor, yürüde utanmadan eskiyim diyor. Kullanip kullanip atiliyorsun, görmezmisin hersey elden gidiyor..!!”

Bizi yipratan aslinda me zaman nede yillar.. Bizi eskiden ayaktan götüren Vefa bilmez Sevgililer.. Töbeler olsun.. Bundan sonra.. Vatan askindan baska bir aski su gönlüme alirsam..

 

Bas Koymusuz Bu Davaya Reviewed by on . Bu dava ugruna kimler nelerinden feragat etmediki. Kimileri sevdiklerinden, kimileri sagligindan. Kimileride hayatindan gectiler. Ceddim Dünyaýi esareti altina Bu dava ugruna kimler nelerinden feragat etmediki. Kimileri sevdiklerinden, kimileri sagligindan. Kimileride hayatindan gectiler. Ceddim Dünyaýi esareti altina Rating:
scroll to top