Zaferi Sansa Kazanmadik | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Zaferi Sansa Kazanmadik

Zaferi Sansa Kazanmadik

Büyük bir Milli mücadele verilerek elde edilen bu basarinin adina Otuz Agustos zafer bayrami denmis. Mustafa Kemal Atatürk Samsun´dan baslayarak, kisa bir süre icinde anadoluyu saran bir atesin fitilini ateslemisti. Osmanli Imparatprlugu ittilat devletlerince her kösesi istila edilmis, ordularimiz dagitilmis, bir cok topragimiz cikar güclerine peskes cekilmisti.

Her türlü güclügün ve zorlugun bir okadarda yoksullugun kol gezdigi memlekette bir kurtulus hareketi baslatilmalmisti.

Kisa zaman icinde toparlanan Türk ordusu degerli komutanlarinin da destekleri ile zaferler üszerine zaferler elde ediyor, düsman kuvetlerine agir hasar ve zarar veriyorlardi. Nitekim düsmanlarimizi Izmirden denize dökmeyi basardik. Yurdumuzun semalarinda artik, Ayyildizli bayragimiz dalgalaniyordu.

Yurdumuzu düsman iskalinden kurtarmistik, bagimsiz ve hür Türk devletinin filizleri yeseriyordu. O günlerden bu günlere geldik. Bunlari bizlere saglayan ejdadimizdan Allah razi olsun. Hepisinin mekanlari cennet olsun insallah.

Yurdumuzun düsman iskalinden Kurtulusunun 91. Yili Tüm Türk halkina Kutlu olsun.

Zaferi Sansa Kazanmadik Reviewed by on . Büyük bir Milli mücadele verilerek elde edilen bu basarinin adina Otuz Agustos zafer bayrami denmis. Mustafa Kemal Atatürk Samsun´dan baslayarak, kisa bir süre Büyük bir Milli mücadele verilerek elde edilen bu basarinin adina Otuz Agustos zafer bayrami denmis. Mustafa Kemal Atatürk Samsun´dan baslayarak, kisa bir süre Rating:
scroll to top