Yarin yigenimin dügün var | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Yarin yigenimin dügün var

Yarin yigenimin dügün var

Yigenim ismail ve Merve´nin yarin dügünleri var. Yogun bir gün olacagini tahmin ettigim bir gün olacak. Insallah hersey istenildigi gibi olur ve bu güzel günüde iyi bir sekilde neticelendirirz.

 

Gügün yarin aksam Hanau sehrinde olacak. Saat 15 siralarinda gelini almaya gidecez. Ismailín heycani oldukca yüksek. Ben kendisine bunun cok normal oldugunu sölesemde, onun heycanini bastiramiyorum.

 

Yarin insallah cok guzel bir gün olacak. Bütün aile bireylerini bir arada görecez. Uzun zamandir görmedigim bir cok yakinimizda orda olacaklar.

 

Umarim hersey istedigimiz gibi neticelenir.  Burdan merak eden  herkese saygilarimi ve sevgilerimi iletiyorum. Son günlerde cok fazla netá zaman ayiramadigimda bir gercek. Cok yogun gecen bir hafta oldu. Ailemin Kutsal topraklardan dönüsü, Ismailimin dügünü, kendi islerim, vesaire derken bir hayli yogun bir haftayi geride biraktik.  Bu yuzden sosyal programlarda ve sesli sohbet sitemizde cok fazla online olamiyorum. Insalah bundan sonra sizlerle daha sik karsilasiriz…

 

Herkese iyi geceler dilyiorum…

Yarin yigenimin dügün var Reviewed by on . Yigenim ismail ve Merve´nin yarin dügünleri var. Yogun bir gün olacagini tahmin ettigim bir gün olacak. Insallah hersey istenildigi gibi olur ve bu güzel günüde Yigenim ismail ve Merve´nin yarin dügünleri var. Yogun bir gün olacagini tahmin ettigim bir gün olacak. Insallah hersey istenildigi gibi olur ve bu güzel günüde Rating:
scroll to top