Yalnız Sana İhtiyacım Var | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Yalnız Sana İhtiyacım Var

Yalnız Sana İhtiyacım Var

Uzunca sayilabilecek bir aradan sonra yeniden sizlerleyim.. Beni siz degerli kullanicilarimiza ve sevdiklerime kavusturan yüce Allaha sükürler olsun..

Yavrularimi Annemi, Babami sohbet ettigim doslarimi herkesi cok özledim.. Ama birisi vardiki özlemini hic dindiremedigim, hasretinden icime atesler düsen ve beni kor bir ates misali yakan.. ” Essiz Sevdam ”

Soguk gecen kis günlerin´de hep onun hayali vardi gözlerimin önün´de.. Bir an bile hayali beni yalniz birakmadi.. Her anim´da dualar ettim bizi hic ayirma Allahim diye.. Cok özel yeteneklerim yok benim sarkilar sölemek, yada siirler yazmak, gibi vesaireler bilmem ben pek.. Duydugum hislerim dökülür o an ve o dakika dudaklarimdan..

Siirlere bakiyordum icim´deki duygularimi tarif edebilcek sanirim bisi buldum bir siir sitesin´den alintidir bu siirin adi.

” Yalnız Sana İhtiyacım Var “
Yaram kan kaybediyor
Kan’a ihtiyacım var
Aslında kan’a değil
Sana ihtiyacım var

Çiçeklerin su’ya olduğu gibi
Kul’unun tanrı’ya olduğu gibi
Anne’nin yavru ya olduğu gibi
Benim de yalnız sana ihtiyacım var

Sensiz yaşayacak bir can’a değil
Seninle duyduğum heyecan’a değil
Her gece gördüğüm rüyana değil
Benim yalnız sana ihtiyacım var

Atakan Korkmaz

Atakan beye bu harika siiri icin tesekürlerimi beyan etmek istiyorum cok guzel bir siir yazmis yüregine saglik…

Yalnız Sana İhtiyacım Var Reviewed by on . Uzunca sayilabilecek bir aradan sonra yeniden sizlerleyim.. Beni siz degerli kullanicilarimiza ve sevdiklerime kavusturan yüce Allaha sükürler olsun.. Yavrulari Uzunca sayilabilecek bir aradan sonra yeniden sizlerleyim.. Beni siz degerli kullanicilarimiza ve sevdiklerime kavusturan yüce Allaha sükürler olsun.. Yavrulari Rating:
scroll to top