Ugur Mumcu´nun 20.ci Ölüm Yili | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Ugur Mumcu´nun 20.ci Ölüm Yili

Ugur Mumcu´nun 20.ci Ölüm Yili

Gazeteci yazar Ugur Mumcu´nun Ölümünün ardindan 20 yil gecti. Cinayetin faileri hala bulunamadi. Aydin kisiligi ve düsünceleri ile bilinen Gazeteci Yazar Ugur Mumcu, genis kapsamli bir katilimla Mezari basinda anildi. Karilim cok sayida Aydin katilirken, failerinin hala bulunamamis olmasi kinandi.

Ugur Mumcu gibi Aydin kisilige sahip Cumhuriyet sevdalisi Laikligimizin koruculari birer birer, birileri tarafindan yok edilme ve sindirme politikalari ile ortadan kaldiriliyor.

Failerini aslinda disarlarda aramaya gerek yok, Faileri su an hala icimizde dolasiyorlar. Eli kanli zanlilar, katiller. Bundan sonraki hain planlarini ve tuzaklarini uygulama planlarini sürdürüyorlardir kim bilir.

Laik Türkiye Cunhuriyetini ve Yurdumuzun Kutsal degerlerini bu sekilde yapilan suikastler ile bitiremiceksiniz. Birimiz ölür binimiz gelir. ” Ne Mutlu Türküm Diyene ” Türkiye Cunhuriyeti Laiktir, Laik kalacak.

Ugur Mumcu´nun 20.ci Ölüm Yili Reviewed by on . Gazeteci yazar Ugur Mumcu´nun Ölümünün ardindan 20 yil gecti. Cinayetin faileri hala bulunamadi. Aydin kisiligi ve düsünceleri ile bilinen Gazeteci Yazar Ugur M Gazeteci yazar Ugur Mumcu´nun Ölümünün ardindan 20 yil gecti. Cinayetin faileri hala bulunamadi. Aydin kisiligi ve düsünceleri ile bilinen Gazeteci Yazar Ugur M Rating:
scroll to top