Terörisler Omurlu Sinir Karakolunu yine Vurdu.SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Terörisler Omurlu Sinir Karakolunu yine Vurdu.

Terörisler Omurlu Sinir Karakolunu yine Vurdu.

Bu yazı Akay Erdal tarafından gönderilmiştir

Terörisler Gectigimiz gün Hakkari´nin Semdinli ilcesindeki Omurlu Sinir Taburu Komutanligina bagli karakola yine saldirida bulundu. Saldiriyi Roket atarlar, Uzun Namlulu Silahlar ile gercelestiren Hain Terörislere güvenlik güclerimizce anin´da cevap verildi. Bölgede sicak catismalarin devam ettigi Bölgeden sizan haberler arasin´da yer aliyor.

Devletin Ülkeyi idare etmekte nekadar caresiz kaldigi ve tek Politikalarinin Öldürmek oldugu gercegini kabul etmis bulunmaktayiz. Öldürme Politikalari sebebi ile cok sayida Askerimizi Sehit verdik. Yeni yapilan saldirida bir askerimiz Sehit düstü.

Devlet erkaninin bir an evel kalici cözümler bulmamasi durumunda Bölgede ki kntrolumüzü yitirme posisionuna itilebiliriz. iki günde ayni yere yapilan iki ayri saldiri Herkesin kavasinda ciddi soru isaretleri kalmasina neden oluyor. Orantisiz Güc kullanamayiz diyerek, Askerlerimizin Sehit edilinmelerine daha nekadar seyirci kalacaklar bakalim.

Terörisler Omurlu Sinir Karakolunu yine Vurdu. Reviewed by on . Bu yazı Akay Erdal tarafından gönderilmiştirTerörisler Gectigimiz gün Hakkari´nin Semdinli ilcesindeki Omurlu Sinir Taburu Komutanligina bagli karakola yine sal Bu yazı Akay Erdal tarafından gönderilmiştirTerörisler Gectigimiz gün Hakkari´nin Semdinli ilcesindeki Omurlu Sinir Taburu Komutanligina bagli karakola yine sal Rating:
scroll to top