Terörisler Antepí Vurdu | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Terörisler Antepí Vurdu

Terörisler Antepí Vurdu

Eli kanli Terör örgütü Kanli eylemlerini artik Büyük Sehirlere cevirdi. Gaziantepín Sehit Kamil ilcesi Polis Karakolunu hedef alan saldirganlar 4 ölü 11 Agir Toplamda 64 Vatandasimizi yaraladilar.

Sakarya´nin cirit ilcesinden calinan ve C-4 Tipi Plastik Patlayicilar ile doldurulan Otomabili uzaktan kumanda ile patlattilar. Saldiri sonrasinda Sehit Kamil ilcesi kana bulandi.

Olay sonrasinda Güvenlik güclerimiz 6 Kisiyi göz altina aldilar. Ve Saldirinin ardindan cikan sonuclar ise dikat cekiciidi. Kesin olmamasina karsin Bu Terör ötgütü mensuplari Suriye Devleti tarafindan finansal destek aldiklari yetkiler tarafindan söleniyor.

Ülkemizin Birlik ve beraberligine kast eden hainler kötü emellerini Türkiye üzerinde sergiliyebilmek icin her türlü hayasizligi yapmaya devam ediyorlar..

Terörisler Antepí Vurdu Reviewed by on . Eli kanli Terör örgütü Kanli eylemlerini artik Büyük Sehirlere cevirdi. Gaziantepín Sehit Kamil ilcesi Polis Karakolunu hedef alan saldirganlar 4 ölü 11 Agir To Eli kanli Terör örgütü Kanli eylemlerini artik Büyük Sehirlere cevirdi. Gaziantepín Sehit Kamil ilcesi Polis Karakolunu hedef alan saldirganlar 4 ölü 11 Agir To Rating:
scroll to top