Tarifi olmayan bir hüzün | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Tarifi olmayan bir hüzün

Tarifi olmayan bir hüzün

Bu gün icimede tarifi olmayan bir hüzün var. Nedeni ni bende tam olarak bilmiyorum Neden? yada Nicin? Bilmiyorum.. Bildigim icimde bir hüzün oldugu. Bunalim yasadigim anlarda bunu pek cevreme yansitmam ben yanlizligi tercih ederim genelde. Zaten cevre dedinizde cok dostumda yok benim. dost edinemem kolay kolay. Sebebi ise dostlarimin 100%98 Sahtekar olmasi. Cikarci ve bencil olmalaridir. Hickimse Biziz diye düsünmez. Benim diye düsünürler hep. Öyle insanlardan dostum olacagina olmamamasini tercih ediyorum.

Bu gün icimde satirlara sigmayacak anlatilmicak bir hüzün var. Nedenini bende bilmiyorum. Funda Mavi´nin siirinde söledigi gibi, Aklimin Odalarin´da kayboluyorum.

Hayal peres bir kisiligim´de yok benim. Ben bir seyi istedigimde mutlaka yaparim ve yapmisimdirda. yapamicamiz bir ise asla kalkinmam ve yeltenmem. Bilmedigim hususlarda sessiz kalmayi, Sacma yorumlar üretmekten susmayi tercih ederim hep.

Ve hic bir zaman kimseye minnet ve tesekür etmem. Böyle bir yapimiz var iste. Ön yargilarimiz yok, Esit derecede nefret ederim insanlardan.

Buda konu oldu iste neyse hepinize iyi pazarlar. Cikip biraz dolasmak en guzeli olacak sanirim.

Tarifi olmayan bir hüzün Reviewed by on . Bu gün icimede tarifi olmayan bir hüzün var. Nedeni ni bende tam olarak bilmiyorum Neden? yada Nicin? Bilmiyorum.. Bildigim icimde bir hüzün oldugu. Bunalim yas Bu gün icimede tarifi olmayan bir hüzün var. Nedeni ni bende tam olarak bilmiyorum Neden? yada Nicin? Bilmiyorum.. Bildigim icimde bir hüzün oldugu. Bunalim yas Rating:
scroll to top