Taksim Meydanínda Protesto Mitingi | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Taksim Meydanínda Protesto Mitingi

Taksim Meydanínda Protesto Mitingi

Taksim meydanini dolduran yüzlerce kisi, orda yapilmasi muhtemel bir projeye hayir demekten ziyade, Kominist düsünce persfektiflerini, ve sistem karsiti görüslerini daha cok belirttiler.

Su dakikalarda hala devam etmekte olan Taksim mitingine cok sayida sanatcida destek veriyor.

Polis her türlü provakasyonlara karsi önlemlerini almis durumda bekliyor. Hic kimsenin anarsist ve törör yanlisi eglemler yapmasina müsade etmiceklerini belirttiler.

Türkiye´de yasayan yüzlerce insan var Akp hükümetinin yaptigi yanlisliklar elbette biliniyor ve görünüyor. Ama onlarin yaptigi yanlisliklari, baska yanlisliklar yaparak desteklemekte, en az Akp kadar eglemcileri suclu konumuna düsürüyor.

Gercek manada cevrecilik ile alali uzaktan yakindan hic bireglem duymadim. Bir saati askin bir süredir tv den izlemekteyim. Bu eglemler bana cevre egleminden ziyade sosyalistlerin meydan muharebesini animsatiyor.

Hic bir güc ve kudret. Hic bir kimsenin güvenlik mensuplarimiza. Toplumun huzurunu ve asayisi saglamakla görevli kardeslerimize. Saygisizlik yapilmasini gereksindirmez.

Buna öncülük eden herkesi daha dikatli olmalari konusunda uyarmak istiyorum. Tahrik edici unsurlarla güvenlik birimlerimizin sabrini zorlamayin.

Ak Parti ile sorununuz varise onu onlarla sandikta cözün. Kimsenin partisinin tasaronlugunu etmesine ve cevreciligi kullanmaya hakki yoktur.

 

Taksim Meydanínda Protesto Mitingi Reviewed by on . Taksim meydanini dolduran yüzlerce kisi, orda yapilmasi muhtemel bir projeye hayir demekten ziyade, Kominist düsünce persfektiflerini, ve sistem karsiti görüsle Taksim meydanini dolduran yüzlerce kisi, orda yapilmasi muhtemel bir projeye hayir demekten ziyade, Kominist düsünce persfektiflerini, ve sistem karsiti görüsle Rating:
scroll to top