Sütten Kesilen Bebek | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Perşembe , 23 Mayıs 2019

ev » Genel Haber » Sütten Kesilen Bebek

Sütten Kesilen Bebek

Her annenin emzirirken büyük keyif duydugu bebegini, Ne zaman memeden ayirmalidir? Memeden ayirirken nelere dikat edilmelidir?

Anne icin cocugunu emzirmek cok buyuk ve büyülegici bir zevktir süphesiz. Bir anne cocugunu emzirirken ayni zamanda duygusal olarqakta onu besliyor. Anne sütü basta beyin olmak üzere cocugun gelisimi icin cok önemlidir. ve uzmanlar anne sütünün sagladigi protegini hic bir biolejik besimlerde bulunmadigini´da sölüyorlar.

Ne zaman memeden ayirmalidir?: Anne´lerin yapmasi gereken en önemli sey cocuklarini en az 2 yil boyunca onlari emzirmek ve cocugunu gelcekte kendi duygusal dünyasinda hazir olmasini saglamaktir. Bu sürece giden yolda Anne kendisini yavas yavas geri ckmelidir.

Memeden ayirirken nelere dikat edilmelidir?: cocuk kendi antikorlarını yavas yavas üretene kadar, sütüyle de onu korumus olur. Ama her seyden önce bebegin kendisine ait ruhsal bir dünyası yoktur. Anne, bir yasına kadar kendi ruh dünyasını cocuguna sunar. Emzirme de bu sunumun en önemli aracılarından biridir. Annne´nin sunumu bu asama´da cok büyük bir önem arz eder.

Sütten Kesilen Bebek Reviewed by on . Her annenin emzirirken büyük keyif duydugu bebegini, Ne zaman memeden ayirmalidir? Memeden ayirirken nelere dikat edilmelidir? Anne icin cocugunu emzirmek cok b Her annenin emzirirken büyük keyif duydugu bebegini, Ne zaman memeden ayirmalidir? Memeden ayirirken nelere dikat edilmelidir? Anne icin cocugunu emzirmek cok b Rating:
scroll to top