Sözün Bittigi Yerdeyiz | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Sözün Bittigi Yerdeyiz

Sözün Bittigi Yerdeyiz

Bölücü Terör Örgütü mensuplarinca hain bir pusuda katledilen..Tegmen Korhan Kurucay Sevenlernin gözyaslari arasinda son yolcucluguna ugurlandi.

Sirnak´kin Bestler Dereler Reso bölgesinde Bölücü Terör örgütü ne bagli milislerle Girdigi catismada Sehit edilen Jandarma Özel Harekat Timi 2. Komutani Tegmen Korhan Kurucay, Cankiri´nin Kursunlu ilcesinde sevenlerinin Gözyaslari Ve Dualar Esliginde Topraga verildi.

Özel Bir Ambulansla Gatadan alinarak, Cankiri´nin Kursun´lu ilcesine getirilen Sehit. Binlerce Cankirili´nin Sloganlari ile Karsilandi. Terörisler Mecliste, Mecliste Terörist istemiyoruz Sloganlari atan Cankirililar. Orada Bulunan Üst Düzey Komutanlarca Teskin edilindi. Jandarma Komutani Ve Valinin Girismleri ile teskin edilen halk, Uzun süre Terör Örgütüne Ve yandaslarina Lanet yagdirdi.

Sehit Tegmen Korhan Karacayýi Son yolculuguna Ugurlamak icin cok sayida Devlet erkanida hazir bulundu.

Tüm Türkiye Ve Sehit Yakinlarinin Basi Sagolsun ” Sehitler Ölmez – Vatan Bölünmez ”

Sözün Bittigi Yerdeyiz Reviewed by on . Bölücü Terör Örgütü mensuplarinca hain bir pusuda katledilen..Tegmen Korhan Kurucay Sevenlernin gözyaslari arasinda son yolcucluguna ugurlandi. Sirnak´kin Bestl Bölücü Terör Örgütü mensuplarinca hain bir pusuda katledilen..Tegmen Korhan Kurucay Sevenlernin gözyaslari arasinda son yolcucluguna ugurlandi. Sirnak´kin Bestl Rating:
scroll to top