Sira Andimiza Geldi | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Sira Andimiza Geldi

Sira Andimiza Geldi

Ülkeyi her gecen gün biraz daha iyiye götürmek yerine, kaosa sürükleyen, ABD yanlisi ve terör örgütü tasaroncusu AKP hükümeti, simdide Andimizi´da kapsayan, yeni bir düzmece ile insanlarin karsina cikiyor. Demokratiklesme adi altinda, terör örgütüne verdigi vaadlerin basinda yer alan, Andimizin kaldirilmasi gibi konulari da iceren, yeni bir yasa kararnamesini parlementoya sundu.

Cumhur Baskani Sayin Gül´ün tam destek verdigi projede Andimizin kaldirilamasi gibi, türk halkini derinden ilgilendiren konularda yer aliyor.

Kilik kiyafet kanunu gibi Üniter yapimizi olusturan ve degistirilemez denilen, Anayasada ki kurallarin gediklerinden faidalanarak, Türk halkinin Laik, Cumhuriyet ilkelerini hice sayici calismalar etmeye devam ediyor.

Bu gelismelere seyirci kalinmayacagini, Atatürkün emanetlerine onun gencliginin sahip cikacagini bildikleri halde, bu cabalarini neden? nicin? ve kime hizmet olarak yaptiklari gayet acik ve nettir. Bunlarin kesinlikle Türk halkinin yararina olmadigi kesindir. Kimlerin isine yaradigida ap acik görülmektedir.

Erdogan terör örgütü yandasligi yaparak, dogu bölgesinden gelcek olan oylara, yurdumuzu resmen satmistir. Masum inanc sahibi olan, inancli müslüman kardeslerimizin, temiz duygulari ilede oynanmaktadir. Kendinizi bu vatan hainlerine kullandirtmayin.

Allah yurdumuzu ve aziz milletimizi bu kansizlarin kötü amellerinden korusun insallah.

Sira Andimiza Geldi Reviewed by on . Ülkeyi her gecen gün biraz daha iyiye götürmek yerine, kaosa sürükleyen, ABD yanlisi ve terör örgütü tasaroncusu AKP hükümeti, simdide Andimizi´da kapsayan, yen Ülkeyi her gecen gün biraz daha iyiye götürmek yerine, kaosa sürükleyen, ABD yanlisi ve terör örgütü tasaroncusu AKP hükümeti, simdide Andimizi´da kapsayan, yen Rating:
scroll to top