Seker Bayraminiz Kutlu Olsun.. | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Seker Bayraminiz Kutlu Olsun..

Seker Bayraminiz Kutlu Olsun..

Büyük bir sabir ve mesakat ile geride biraktigimiz Ramazan ayinin sonunda, bizlere ödül olarak H.z Allah Celle Celalüh´ü tarafindan sunulan, Ramazan Bayrami tüm Türk Türk Islam alemi icin kutlu olsun.

Büyük bir özveri ve sabirla oruc tutarak, terafi namazlarimizi kilarak, zekatimizi vererek, hayir ve hasenatlar isleyerek bu güne geldik Allahú Teala, hepimizin ibadetlerini ve hayirlarini kabul etsin insallah.

Bayrami tatil düsüncesinden ziyade, ona uygun bir sekilde mukadesatiyla kutlamayi ihmal etmeyelim. Bayram´da büyüklerimizin, anne ve babalarimizin, yakinlarimizin, cocuklarin, dul ve yetimleri sevindirmenin sevabi cok daha büyüktür. Lütfen ihmalkar olmayalim. Onlara gereken luzumu gösterelim.

Sevdikleriniz ve Arkadaslariniz arasinda kirginlik ve darginliklar varise, o kirginliklari ve darginliklari unutup onlarla bayramlasalim. Bayramlarini kutlayalim. Bize Türk Milletine yakisan tarzda davranis sergiliyelim.

Cesitli vesileler ile seslichat sitemizi ziyarete gelen, kullanicilarimizin ve onlarin yakinlarinin, Ramazan Bayrami´ni en ictenligimle kutlar, kendilerine aileleri ve sevdikleri ile birlikte nice huzurlu ve mutlu bayramlar gecirmelerini dilyorum.

Tüm Seslikadro ailesi olarak Bu güne kadar Bu sitemize ve bundan öncekilere emegi gecmis olan tüm arkadaslarimin ve onlarin yakinlarinin da Ramazan Bayramini Seslikadro ailesi olarak kutluyorum. Kendilerine bu güne kadar bize vermis olduklari emek icin sükranlarimi sunuyorum.

Seslikadro WBH Kurucusu: Webmaster Akay Erdal Yalcin ( ByBoLu )

Seker Bayraminiz Kutlu Olsun.. Reviewed by on . Büyük bir sabir ve mesakat ile geride biraktigimiz Ramazan ayinin sonunda, bizlere ödül olarak H.z Allah Celle Celalüh´ü tarafindan sunulan, Ramazan Bayrami tüm Büyük bir sabir ve mesakat ile geride biraktigimiz Ramazan ayinin sonunda, bizlere ödül olarak H.z Allah Celle Celalüh´ü tarafindan sunulan, Ramazan Bayrami tüm Rating:
scroll to top