Türkce Yetersizmis | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Türkce Yetersizmis

Türkce Yetersizmis

Bu gün forum sitelerin de söle biraz gezinti turu yapiyim dedim. ilginc bir yazi dikatimi cekti. Metni sonuna kadar okudum. Metinde belirtilenler gercekten cok dogru seylerdi.

Burasinin bir sosyal paylasim sitesi oldugunu bilyioruz. Kimileri cikip irkcilik yapiyorlarda diyeceklerdir kesin olarak. ama kimin ne dedigi, okudugum yazi sonrasinda ikici planda kaliyor.  Bir Türk genci olarak sahsen ben üzerime düsenleri yapmakla görevliyim. Belki burdan yapabilceklerimiz cok sinirli seyler. Bunu kabul ediyorum. ancak kamuoyunda bir görüs birligi yapilabilmesi adina önemli oldugunu düsünüyorum.

Hükümetin Türkce üzerinde yapmayi düsündügü seyler aslinda, Mevcut olan Dilimizi degistirmeye yönelik olan atacklardir. Hükümetin bu yöndeki calismalari aslinda, Türkceýi gelistirmek yerine bozmaya yöneliktir. Ilerde Türkce diye birsey kalmayabilir. Bu yuzden Türk Milleti olarak, Ulusumuzun menfatlerini gözetmek adina. Böylesi bir girisimde bulunan insanlara karsi bilirkik olmaliyiz.

Bunlari savunmak nerde olursak olalim irkcilik, milliyetcilik degildir. Bunlar her yurttasin vicdani görevidir.  Yarin bir gün, Türkce miz yabanci dillerin ve lehcelerin  kelimleri ile dolup tasabilir.

Türkcemize Sahip Cikalim…

Türkce Yetersizmis Reviewed by on . Bu gün forum sitelerin de söle biraz gezinti turu yapiyim dedim. ilginc bir yazi dikatimi cekti. Metni sonuna kadar okudum. Metinde belirtilenler gercekten cok Bu gün forum sitelerin de söle biraz gezinti turu yapiyim dedim. ilginc bir yazi dikatimi cekti. Metni sonuna kadar okudum. Metinde belirtilenler gercekten cok Rating:
scroll to top