Rezaletin Bölesi Görülmemis | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Rezaletin Bölesi Görülmemis

Rezaletin Bölesi Görülmemis

Simdi sizlere bazi sitelerden bahsedecem. Sitelerine üc bes tik daha fazla gelsin diye yazmadiklari ahlaksiz yazi yok. Bu kadar kötü ve ahlaksiz yazilari paylasan siteleri görmeyen google web yöneticileri. düzgün ve saglam calismalar eden bir cok siteyi filtresine dahil edebiliyor. tabiki bu biraz insafsizca görünüyor olabilir. isin gercegi bu.

Biz bu güne kadar Türk aile yapisina uygun olmayan konulari kesinlikle paylasmadigimiz gibi, sitemizin hitap ettigi alanda ve genel haber paylasimlari etmeyi tercih ettik. Ne varki genel haber adi üstünde sizinle birlikte bir sürü haber siteside bu konular hakkinda haber paylasiyor.

Umarim en kisa zaman icersinde ciddi calismalar eden siteler vermis olduklari emeklerin hakkini alirlar.

Rezaletin Bölesi Görülmemis Reviewed by on . Simdi sizlere bazi sitelerden bahsedecem. Sitelerine üc bes tik daha fazla gelsin diye yazmadiklari ahlaksiz yazi yok. Bu kadar kötü ve ahlaksiz yazilari paylas Simdi sizlere bazi sitelerden bahsedecem. Sitelerine üc bes tik daha fazla gelsin diye yazmadiklari ahlaksiz yazi yok. Bu kadar kötü ve ahlaksiz yazilari paylas Rating:
scroll to top