Milli Egitim´de Yeni Bir Düzenleme Daha | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Perşembe , 23 Mayıs 2019

ev » Genel Haber » Milli Egitim´de Yeni Bir Düzenleme Daha

Milli Egitim´de Yeni Bir Düzenleme Daha

Bir cok yeni reformlarla dikatleri üzerine toplayan Erdogan Hükümeti, yeni bir düzenlmenin daha strartini vermis bulunmakta. Yeni Düzenleme Peki neleri kapsiyor.

Milli Egitim Bakanligi Kilik Kiyafet kanunu konusunda bir dizi yeni degisikliklerin yapilacagini söledi. Buna göre okullara artik, Ögrenciler Sivil kiyafeleri il gidip gelebilcekler. Düzenleme hakkinda Mecliste bir komisyon kuruldu. Komiyonda su anda hala tasari asamasinda olan yeni duzenleme Önümüzdeki günlerde faliyete gececegi sölendi.

Bu düzenlemeye göre Sivil kiyafetlerle Ögrenciler okula gidebilcekler ve egitim alabilcekler.

Bir cok kisinin konu hakkinda cesitli görüsleri var elbette. Belki yararli belkide yararsiz. Ama herseyden öte, Ülkemizde okadar ciddi sorun dururken, gereksiz konularin ele alinmasi düsündürücü.

Bu konuya dair fikirlerinizi ve dusunceleriniz bizimle paylasirsaniz memnun oluruz. ..Tesekürler..

Milli Egitim´de Yeni Bir Düzenleme Daha Reviewed by on . Bir cok yeni reformlarla dikatleri üzerine toplayan Erdogan Hükümeti, yeni bir düzenlmenin daha strartini vermis bulunmakta. Yeni Düzenleme Peki neleri kapsiyor Bir cok yeni reformlarla dikatleri üzerine toplayan Erdogan Hükümeti, yeni bir düzenlmenin daha strartini vermis bulunmakta. Yeni Düzenleme Peki neleri kapsiyor Rating:
scroll to top