Kendisinin Üsütünlügünü Zayifa Karsi Kullanan Kimse | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Kendisinin Üsütünlügünü Zayifa Karsi Kullanan Kimse

Kendisinin Üsütünlügünü Zayifa Karsi Kullanan Kimse

Kendisinin bilginligini kendisinden daha az bilginlige sahip kisilere karsi bir ustunluk gibi gören ve bu üsütünlügünü cevresibndeki kisilere karsi ezici bir sekilde kullanan kimseler haset bir düsünce yapisina sahip kisiliklerdir. Üsütünlük sahibi süphesizki sadece Allahtir..

Degerli arkadaslarim insan olmak gibi sifatlara sahip olan biz aciz kullariz asla kendi konumumuzu bir baskasinin eksikligini kullanarak bir meziyetmis gibi sergilememeliyiz. Bu durumdan karsinizdaki kisinin ne ölcüde etkilenecegini tahmin etmeniz gerekir. Elbette haksizlik karsinda susun demiyorum bilen bir kisi ile bilmeyen bir digildir.. Ancak bilginliginizi insanligin menfatleri dogrultusunda kullanmaniz gerekir.

Sohbet sunucumuz üzerinde bir cok kez rasladigim bir olaydir bu. Bir kullanici dusunun kendisi bir seyler paylasiyor paylastigi konulari belkide paylasim yaptigi kisi anlamiyor oysa anlamayan kisiye bunu zaten anlatamassinizki 😀

Hal bu iken amacinin sadece paylasim oldugu belli olan ve tek maksatinin biraz eglenmek ve sohbet etmek yada bir takim seyler örenmek oldugunu varsaydigimiz kullanici karsilastigi extrem durum karsinda saskin bir hale geliyor ve ne sölicenide bilemiyor.

insanlarin duygularini istismar etmek? Bazi kimseler vardir bunu cok iyi yaparlar insanlarin temiz duygularindan istifade ederek bunu cok iyi kullanirlar.. Yetiskin olan kisiler kendisini zaten kullandirtmaslar bu ve benzeri olaylar karsinda ise geregini yaparlar..

Soshbet esnasinda herzaman herseyi herkesle paylasamicaniz gibi herkesle herseyide konusamassiniz. Egerki birisi size sizi tanimadan öz gecmisini duygusaliklarla dolu bir sekilde anlatiyorsa bu duygu sömürüsüdür.. ona duygumu sömürüsü etmeyin yerine muhatapa almasiniz bu durumda bilginliginizide cahil ve maksadi sadece insanlarin duygularini istismar olan kisi ile discosion etmemis olursunuz .

Sunuda ekliyim Kendisinin üstünlügünü kisi ile ayni standartlarda olmadigini bildigi halde kullaniyorsa bu kesinlikle ah buyrun terbiyesizliktir. Bilginlik örenen kisi epep, ve saygi örenmemisse o bilginlik neye yarar..

Kendisinin Üsütünlügünü Zayifa Karsi Kullanan Kimse Reviewed by on . Kendisinin bilginligini kendisinden daha az bilginlige sahip kisilere karsi bir ustunluk gibi gören ve bu üsütünlügünü cevresibndeki kisilere karsi ezici bir se Kendisinin bilginligini kendisinden daha az bilginlige sahip kisilere karsi bir ustunluk gibi gören ve bu üsütünlügünü cevresibndeki kisilere karsi ezici bir se Rating:
scroll to top