Kalp Nasil Kirilir? | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Kalp Nasil Kirilir?

Kalp Nasil Kirilir?

Yasamak öle bisidirki bir sekilde ilerlemeye calisirsiniz. Aslina bakarsaniz aklinizdan gecen hersey belkide dogrudur ama kendi düsüncelerinizden taviz verir ve hatta vazgecersiniz sirf karsinizdaki üzülmesin diye.

Bir gün gelir bir bakarsiniz düsündügünüz tüm gercekler  karsiniza gelmistir, Hic beklemediginiz bir anda en deger verdiginiz kisi sizden sakladigi bazi gerceklerin bir anda karsiniza  cikartmasi, Bir tesadüf eseride olsa bazi gercekler karsiniza cikmistir. Her sey degisir o an iste kendinden bile süphe edersin.  Onun hatalarindan yada hatasindan cok kendini sorgularsin neyi yanlis yaptim diye.

Ama düsünmeyin hic bir seyi yanlis yapmadiniz, yaptiklariniz yüzünden hersey nail olsa, En önemlisi kendinizi suclamalisiniz böle bir durumda.  Sadece düsünürsünüz saatlerce ama bos bir kafa neyi kaldirabilyiorsa sadece okadarini düsünürsünüz.  Gördükleriniz sizin hic hak etmedigi seyler bile olmus olsa siz gitmek istesenizde gidemessiniz.

iste kalp ya isteyerek yada istemeyerek bu sekilde kirilir.

Belki ona göre cok ufak detaylar ve basit seylerdir, Ama bu size okadar agir geliyordurki onun o sözlerinden sonra , Beklemediginiz seylerdir cünkü cook caniniz yanar.

Siz siz olun Kendinize yapilinmasini arzu etmediginiz hic bir seyi baska birisine asla yapmayiniz. yapacaksanizda iyi düsünmelisiniz eger ben bunu yaparsam ne gibi zararlarim olur.  Koca bu kente bir siz bir de onun oldugunu düsünmeyin, ve asla birbirinizin sevdiginizin kalpbini kirmayin

Üc Günlük Yalanmci Dünya´da inanin degmiyor ..

Kalp Nasil Kirilir? Reviewed by on . Yasamak öle bisidirki bir sekilde ilerlemeye calisirsiniz. Aslina bakarsaniz aklinizdan gecen hersey belkide dogrudur ama kendi düsüncelerinizden taviz verir ve Yasamak öle bisidirki bir sekilde ilerlemeye calisirsiniz. Aslina bakarsaniz aklinizdan gecen hersey belkide dogrudur ama kendi düsüncelerinizden taviz verir ve Rating:
scroll to top