Kadin Susarak gider | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Perşembe , 23 Mayıs 2019

ev » Genel Haber » Kadin Susarak gider

Kadin Susarak gider

Belkide erkeklerin hic bir zaman anlamadigi olaydir bu iste okadardir der ve olay biter. O gün gelene kadar Konusan, Tartisan, Kavga eden Kadin bir anda kendini sessizlige vermistir. Ne zaman o iliskiden ümidini kesmisse iste ozaman sevgisi´de yara almis demektir.

Yüregindeki valizlerini toplamis Beynindeki Bileti almistir.  ve aslinda bedeni orda durarak, iliskiden vurup kirmadan gitmistir. Kadin gercekten gitmisse cok sessiz olmustur ayrilisi.  Kimse hissetmeden kapilari vurup kirmadan gitmistir.

Her özleyerek onun sesini duymak istedigin´de, sesini duydugun´da yüregine serpilen huzurlu  ses yoktur artik. Cünkü kapilar kapanmis, perdeler örtülmüstür. sesizlige bürünmüstür.

Bazen canim sikildigin´da eskiden Twitter´den makaleler cikardim. yine öyle gezerken bir makale carpti gözüme.  Ayni makaleyi daha öncelerden paylasmistim sanki.  ” Bir kadin sizinle delice tartisabiliyorsa sevinin, Cünkü susmus bir kadin icin, Bitmissiniz demektir..”

Peki okadar kolaymidir  susmak?  Her ne olursa olsun iyi günde kötü günde beraber olmak bumudur? , kavgada olsa, gürültü´de olsa, susmak cözümse ve karsindakini görmezden gelmekse.. Bu güne kadar yasananlarin bir önemi yok demektir. Her hatayi kusuru ve sucu tek bir yöne atmakta ne kadar adaletlidir onun taktirini´de ” Allaha ” birakiyorum..

 

Kadin Susarak gider Reviewed by on . Belkide erkeklerin hic bir zaman anlamadigi olaydir bu iste okadardir der ve olay biter. O gün gelene kadar Konusan, Tartisan, Kavga eden Kadin bir anda kendini Belkide erkeklerin hic bir zaman anlamadigi olaydir bu iste okadardir der ve olay biter. O gün gelene kadar Konusan, Tartisan, Kavga eden Kadin bir anda kendini Rating:
scroll to top