Insan Ne Kadar Kültürlüdür? | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Insan Ne Kadar Kültürlüdür?

Insan Ne Kadar Kültürlüdür?

Simdi size anlatcam seylere katilip katilmama konusunda özgürsünüz. Ben sadece Kendi düsüncelerimi paylasmak istiyorum. Insanin ne kadar kültürlü olusu aslinda kisinin kendisini nasil yetistirdigi ile alakalidir.
Ancak Biz insanlar sosyal hayatimizda yada sanalda yaptigimiz hatalari asla kabul etmeyen ve hatta bazi zamanlarda haddinden cok fazla ukala olan yaratiklarizdir.

Birinin yanlisimizi ortaya koymasi yada sölemis olmasi bile bizi bazen cok kizdirabilyior. Aslinda nekadar cok bazi seyleri bilirsek bilelim bir cok bilmedigimiz eksiklerimiz vardir. Yani koskocaman dünyayi bile gezseniz ya kültürel anlamda yada düsünce anlaminda geriden gelir ve dogrularida kabul etmeyiz. iste bu anlamda bir kisinin cikip ben herseyi bilirim benim hersey hakinda bilgim vardir diye sölemesi bile kesinlikle mümkün digildir.

evet bilgi vardir elbette ama kesinlikle bilmedikleri eksikliklerde vardir. iste bu yuzden asla karsinizdakini hor görmeyiniz. Nasil sizin bilmediginiz konular´da bir cok eksik olan yerleriniz varise karsinizdakininde mutlaka olacaktir.

yapmaniz gereken sey aslinda tam anlami ile su dur Kendinizi asla dev aynasindan seyretmeyin..

Insan Ne Kadar Kültürlüdür? Reviewed by on . Simdi size anlatcam seylere katilip katilmama konusunda özgürsünüz. Ben sadece Kendi düsüncelerimi paylasmak istiyorum. Insanin ne kadar kültürlü olusu aslinda Simdi size anlatcam seylere katilip katilmama konusunda özgürsünüz. Ben sadece Kendi düsüncelerimi paylasmak istiyorum. Insanin ne kadar kültürlü olusu aslinda Rating:
scroll to top