Iki Bayan Ve Yüksek Zirve | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Perşembe , 23 Mayıs 2019

ev » Genel Haber » Iki Bayan Ve Yüksek Zirve

Iki Bayan Ve Yüksek Zirve

Türkiye´de Bu gün ciddi  bir toplanti tertipleniyor. Istanbul, bugün küresel boyuta terörle muücadele yänün´de uzun süredir tianmis olan Tütkiye – Ab Sürecini canlandirma ve vize sorununu tamamen kaldirmayi planladigi bir dosya ile iki ayri toplanti yapacak.

Bu iki toplanti´da Türk Bakanlarin muhataplari iki güclü bayan. ABD Dis isleri bakani Hillary Clinton ve AB nin Dis iliskiler ve Güvenlik Politikasi yüksek Temsilcisi Catherine Ashton olacak. Türkiye ile ABD nin es Baskanligini yürüttügü Terörle mücadele Küresel Formu´nun en üstkarr organi olan disisleri bakanlari serviyesinde Koordinasyon Komitesi´nin ikici toplantisi yapilacak.

Dis isleri Bakanimiz Ahmet Davut Oglunun Ve Es Baskanlik edecek olan ABD Disisleri Bakani Hillary Clinton´nun Baskanligin´da Tüm Dis isleri bakanlari katilacaklar. 29 Ülkenin ve cok sayida Ülkenin Dis isleri Bakanlarinin Katilacagi Toplantinin Ana gündem maddesini Terörle mücadele olusturuyor.

Türkiye Adina Hayirli kararlarin alinmasi temennisi ile diyorum.

Iki Bayan Ve Yüksek Zirve Reviewed by on . Türkiye´de Bu gün ciddi  bir toplanti tertipleniyor. Istanbul, bugün küresel boyuta terörle muücadele yänün´de uzun süredir tianmis olan Tütkiye - Ab Sürecini c Türkiye´de Bu gün ciddi  bir toplanti tertipleniyor. Istanbul, bugün küresel boyuta terörle muücadele yänün´de uzun süredir tianmis olan Tütkiye - Ab Sürecini c Rating:
scroll to top