Her Kitabi Burda Bulabilirsiniz | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Her Kitabi Burda Bulabilirsiniz

Her Kitabi Burda Bulabilirsiniz

Seslikadro.com sesli chat sitemizin forumu icersin de acmis oldugumuz yeni bir bölüm var. Bu bölümde, yeni cikan her kitabin hem tanitimini yapabilirsiniz. hemde aradiginiz bir kitabi ordan bulabilirsiniz. Genel olarak düsünecek olursak orasi kitap tanitim kismi olacak. yani okumak istediginiz kitabin ne oldugunu merak ettiginizde orda ki aciklamalarindan bunu sagliyabilceksiniz.

Kitap okuma kültürü normalde bir aliskanliktir. Ülkemizde her nekadar cok yaygin olmasada, okuma kültürüne egilim devam ediyor. Buda sevindirici bir olay diyebiliriz

Daha Bilincli bir toplum olmanin yoluda okumaktan geciyor bence. Nekadar cok okuma aliskanligi edinmis olan bir toplum olursak. Gelecek ufuklara okadar cok umutla bakmamizi saglicagini da düsünüyorum.

Seslikadro sitemizin  Kiap Bölümü´de en yeni cikan kitaplarin tanitimini bulabilirsiniz.  Üye olarak sizlerde bir cok konuda paylasim edebilirsiniz. Hepinize bol neseli günler dilyiorum.

Her Kitabi Burda Bulabilirsiniz Reviewed by on . Seslikadro.com sesli chat sitemizin forumu icersin de acmis oldugumuz yeni bir bölüm var. Bu bölümde, yeni cikan her kitabin hem tanitimini yapabilirsiniz. hemd Seslikadro.com sesli chat sitemizin forumu icersin de acmis oldugumuz yeni bir bölüm var. Bu bölümde, yeni cikan her kitabin hem tanitimini yapabilirsiniz. hemd Rating:
scroll to top