Hak Yerini Buldumu | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Hak Yerini Buldumu

Hak Yerini Buldumu

Bir ev icinde üc kisi, üc sesiz insan , üc gelecekten haberi olmayan gözle görünen tehlikeyi bile iyi niyetlerinden görememis olan, üc iyi niyetli insan, evet anne baba ve hayirli bir evlat.Mutlu mesut bir aile odalarinda huzur dolu havasi evin mutluluk dolu.Ama bu tablo hep böyle kalmaz evlat büyür zamanla ,ayaði alisir sokaklara önce parkta arkadaslariyla
oynar,sonra okulda sinif arkadaslariyla.

Aileden aldiklari öðrendikleri su ana kadar getirmis ve yanlistan korumustur onu ne varki bundan sonrasinin verdikleri alip götürecek yanlistan yanlisa .iste yol ayrimi bu ana kadar egitiminde hata etmemis aile konduramaz onun zamanla suc makinasi haline geldiðini evlattir nihayetinde.Sonra adalet vuku bu8lur özgürlüðü elinden alinir ve sonu ceza evidir,ama aile genede evlat der evlat hala masum gibi basar

bagrina.Bu kisi akli basina gelmis gibi kendi gibi suclu insanlari yargilar hemen kurar icinde mahkemeyi veriri hükmü idam eder bir baskasini, icinde suclu der ölüm hükmü. P eki suclunun sucluya verdigi buy hüküm nedir hükmü verende nasil bir ruh hali vardir hala.Hani bu özgürlüðünden edildi ya ,almis olmaliydi aklini basa peki neden hala bu sekilde hükmeder ? Peki disari üc yil bes yil sonra ciktiginda toplumu korumus olucakmi aldigi caydirdimi ?

Demem o ki ben affa karsi degilim yandasta degilim ama bu insanlarin iceri atilmasi islah etmez onlari kurtarmaz toplumlari.Radikal bir cözüm gerekli bunun icin terapi hipnoz belki ama radikalce cözmek gerek o insanlar da biziz biz annemiz babamiz bazen kardesimiz bazen kendimiz yani toplumuz biziz.

Yazar:  SiWA

Hak Yerini Buldumu Reviewed by on . Bir ev icinde üc kisi, üc sesiz insan , üc gelecekten haberi olmayan gözle görünen tehlikeyi bile iyi niyetlerinden görememis olan, üc iyi niyetli insan, evet a Bir ev icinde üc kisi, üc sesiz insan , üc gelecekten haberi olmayan gözle görünen tehlikeyi bile iyi niyetlerinden görememis olan, üc iyi niyetli insan, evet a Rating:
scroll to top