Günesi Görünce, Bu Ne? Diyorlar..! | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Günesi Görünce, Bu Ne? Diyorlar..!

Günesi Görünce, Bu Ne? Diyorlar..!

Avrupa´da havalarin istenilen düzeye gelmemesi üzerine, cok nadir olarak kendini gösteren günesi görenler, saskin saskin bakiyorlar. Bir haftayi askin bir süredir havalar bir türlü mevsiminde olmasi gerektigi gibi olmadi. Mayis ayinin ortalarinda, kis ayindan kalma günler yasaniyor.

Siddetli yagan yagmur, ve rüzgardan bunalan insanlar ne yapacaklarini sasirmis bir durumdalar.

Hep bölemi sürecek derken, bu gün kendisini gösteren günes, Almanlari saskina cevirdi. hava sicakliginin bir anda 5 dereceden 30 dereceye kadar firlamasi herhalde bir tek bu Avrupa´li Uluslara özel.

Bende bir kac gündür calismadigim icin bu güzel havayi bahcede degerlendirdim. En cok sevdigim ciceklerimden, bir tür olan fesdiganlarim ve papatyalarim, kara kuslarin saldirisina ugradilar. Onlari korumak maksati ile aldigim fileye ise cok sayida kusun takilmasi beni korkuttu. Amacim ciceklerimi korumak iken. Bir anda bir sürü kusun fileye takilmasi beni endiselendirdi. Allaha sükür hic birisine bisi olmadan sag selamet yakalayip biraktim.

Bu arada Nisan ayinin basinda ektigim cileklerimde cikmis.:D henüz kizarmis bulamadim ama ilerki haftalarda kzarmaya baslarlar. Günes birazcik kendisini gösterse, daha erkende olurlar.

Günesi yilda bir defada olsa bukadar yakindan hissetmek iyi geldi. Herkese bol günesli günler diliyorum.

Günesi Görünce, Bu Ne? Diyorlar..! Reviewed by on . Avrupa´da havalarin istenilen düzeye gelmemesi üzerine, cok nadir olarak kendini gösteren günesi görenler, saskin saskin bakiyorlar. Bir haftayi askin bir süred Avrupa´da havalarin istenilen düzeye gelmemesi üzerine, cok nadir olarak kendini gösteren günesi görenler, saskin saskin bakiyorlar. Bir haftayi askin bir süred Rating:
scroll to top