Fransa’dan Sonra ABD Ermeni Soykirimi | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Fransa’dan Sonra ABD Ermeni Soykirimi

Fransa’dan Sonra ABD Ermeni Soykirimi

Fransa’nin Ermeni soykirimi kabulu yasa tasarisi büyük yanki uyandirmisti. Hatta kabul etmeyenler icin ceza-i müeyyideler düzenlenmis , sonrasinda ise düsünce özgürlügüne aykiri olusundan kabul edilmemistir. Ermeni soykirimi yok diyenlere ceza verilmeyecekti.
Simdi ise Amerika Birlesik Devletleri senatosunda benzeri bir taslak var ve imza bekliyor. Bunun gerekcesi ise, Amerika’nin Ahlaki Liderlik misyonuna soyunmus olmasi.
Amerika simdiye kadar sadece cikar üstüne kurulu, gayri insani politikalariyla ünlü idi. Simdi nereden esti ise, böyle bir misyonun pesine düsmüs.. Tabii bu görünen yüzü, geri planda neler döndügünü henüz bilmiyoruz.

Fransa’dan Sonra ABD Ermeni Soykirimi Reviewed by on . Fransa'nin Ermeni soykirimi kabulu yasa tasarisi büyük yanki uyandirmisti. Hatta kabul etmeyenler icin ceza-i müeyyideler düzenlenmis , sonrasinda ise düsünce ö Fransa'nin Ermeni soykirimi kabulu yasa tasarisi büyük yanki uyandirmisti. Hatta kabul etmeyenler icin ceza-i müeyyideler düzenlenmis , sonrasinda ise düsünce ö Rating:
scroll to top