Fransa´da Alcak Provakatörler | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Fransa´da Alcak Provakatörler

Fransa´da Alcak Provakatörler

Fenerbahcemizin Fransa temsilcisi Olimpik Marsilya Velodrome Stadi´nda oynadiklari karsilasmada, Terör örgütü yandaslari is basinda idi. Tribünlerin arkasinda Bekir Irtegün´ün golunun ardindan sevinen Fenerbahce taraftarlarina, atesli mesaleler, tas, sopa atan terör örgütü yandaslari terör örgütünün bayraginin´da acilmasi ile, Tür taraftartarlari provake ettiler. Polis Türk Taraftarlari korumak icin, Türk taraftarlarin bulundugu kismi abluka altina aldi. cikan olaylar sonrasin´da Terör örgtü yandaslarina karsi gerekli önemlimi alamayan Fransiz Polisi kendi kazdiklari kuyuya kendileri düstüler. Fransiz Polisinin üzerine´de atesli yanici maddelerin atilinmaya devam etmesi üzerine, Fransiz seyircileri´de terör örgütüne tepki gösterdi.

Cikan olaylarda birinci dereceden suclu gösterilen ise Terör örgütü yandaslarini Velodrome Stadína sokan güvenlik birimleri olarak gösterildi. Olaylar sonrasinda 3 Türk göz altina alinirken. 7 Türk vatandasimiz cesitli yerlerinden yaralandi.

Af  Edersiniz ama sanki maca degil´de savasa gitmisiz. Ayni seyleri Türkiye´de Fransiz rejimi düsmani olan ve Terörist olarak algilanan kisilere Bizler trelans göstersek ve 7 Vatandasini birakin 3/5 vatandaslari yaralansa, Avrupa´li lar bizi yerden yere vururdu.

Sadece Fransizlar degil Tüm Avrupa´li Ülkeler Terör örgütüne destek vermekten vazgecmedikleri sürece. Kendilerine karsi Ulusal bir baskinin yapilinmasi gerekmektedir. Yillar evel hasta adam olarak nitelendirdiklri OsmanLi´nin Torunlari Simdilerde, Kendilerinden daha güclü ve yine istikrar vaad eden bir konuma gelmis olmalarini, kaldiramayan kisiler tarafindan sindirilmek ve incitilmek istenmektedir. Bu ve benzeri olaylardan ders almak ve asla Avrupa hayranligi etmememizi öneririm.

 

Fransa´da Alcak Provakatörler Reviewed by on . Fenerbahcemizin Fransa temsilcisi Olimpik Marsilya Velodrome Stadi´nda oynadiklari karsilasmada, Terör örgütü yandaslari is basinda idi. Tribünlerin arkasinda B Fenerbahcemizin Fransa temsilcisi Olimpik Marsilya Velodrome Stadi´nda oynadiklari karsilasmada, Terör örgütü yandaslari is basinda idi. Tribünlerin arkasinda B Rating:
scroll to top