Ellerde ki Titremelere Dikat | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Ellerde ki Titremelere Dikat

Ellerde ki Titremelere Dikat

Bende siklila olan birsey bu ellerin titreme olayi. Asiri stres ve yorgunluk sonrasinda oldugunu düsünürdüm. Ama sadece stres ve aysiri yorgunluk degilmis, ellerin tiremesine neden olan faktörler.

Peki durduk yere ellerimiz neden titreme yapar? Riskleri  nelerdir? Tedavisi icin nasil bir yol izlenmesi gerekir?

Bu sorularin cevaplarini almak icin yine internetimizin saglikla alakali haber sayfalarina ve uzman doktorlarin paylasimlarina bakmak gerekiyordu, bende oyle yaptim.

Bi Nöroleji Uzmani olan, Dr. Zeynep Aydın Özemirín aciklamalarina söle bir göz atalim.

Dr. Zeynep hanimin tesizlerine göre ellerde tireme gibi vahalarin siklikla görüldügü nöroleji hastaliklarinin basinda parkinson hastaligi gelmektedir.  Dr Zeynep hanimin bir diger tessiside bu hastaligin ilerleyen yaslarda daha siklikla görüldügü, bir elden baslayip diger ellerede sicradigini, ciddi sayilabilcek düzeyde, beyin hasarina da yol actigini söledi.

Benim ilk düsündügüm seylede baglantisi olan bir sey daha vardi. Uykusuzluk, asiri stres, yorgunluk gibi etkenler bu hastaligin baslamasina neden oluyordu.

Tedavisini imkansiz kilmamak icin, düzenli bir hayatiniz olmasi gerekiyor. Kendi sagliginiz icin, üzerinize düsen gereksinimleri yapmanizi öneriyoruz.

Ellerde ki Titremelere Dikat Reviewed by on . Bende siklila olan birsey bu ellerin titreme olayi. Asiri stres ve yorgunluk sonrasinda oldugunu düsünürdüm. Ama sadece stres ve aysiri yorgunluk degilmis, elle Bende siklila olan birsey bu ellerin titreme olayi. Asiri stres ve yorgunluk sonrasinda oldugunu düsünürdüm. Ama sadece stres ve aysiri yorgunluk degilmis, elle Rating:
scroll to top