Degiskenlikler | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Degiskenlikler

Degiskenlikler

Her tatil yaklasiminda nedense anilarim nostaljiye dönüsüyor. Özlemim sonsuzlasir, gözümde canlanir. Gelip gecen bir cok anilar hem sevindirir hem de hüzünlendirir beni. Sevindirir, ogünlerin birkez daha yasantinin icine soktugu icin. Hüzünlendirir, ne yazikki anilarda kalan gözümün önündeki görüntüler.

Insanoglunu memnun etmekte zor. Caga uyum saglamamiz gerektigi bir an gecmisimiz beleklerden ucup gidiyor galiba. Bunun en güzel örnegi, yitirdigimiz ailelerimiz ile olan özlem bir anda hassaslastiriyor bizleri, bende bu duygu oldukca fazla.

Zaman dilimi icinde iliskiler degiskenlige ugradi. Örnegin; Komsu iliskileri yok artik, Kapi sohbetleri, yardimlasma, birbirine destek olma, hep bunlar anilarda kaldi bana göre.

Sokaktan gecen kaymakli yogurt satan yogurtcu, Omuzunda kumaslarla mahalle aralarinda gezinerek kumas satmaya calisan mösyö Simon´lar ne de sokak kültürü var. Rado üstüne örtülen dantel örtüler, madam teyzeler, paskalya cörekleri, yok artik. Ic ice farklilik ne yazikki yok artik. Cok iyi hatirlarim Konsuluk cok önemli idi cok.

Iste zaman zaman bu Nostaljiyi yasiyorum, cünkü özlüyorum o güzelim gecmisi. Flörtler bile bir baskaydi. Korka korka bulusmalar aklima gelyior de, O anilari yasiyorum Dudaklarimda bir tebessumle.

Bir baskadir benim memleketimin Nostaljisi bile…

Degiskenlikler Reviewed by on . Her tatil yaklasiminda nedense anilarim nostaljiye dönüsüyor. Özlemim sonsuzlasir, gözümde canlanir. Gelip gecen bir cok anilar hem sevindirir hem de hüzünlendi Her tatil yaklasiminda nedense anilarim nostaljiye dönüsüyor. Özlemim sonsuzlasir, gözümde canlanir. Gelip gecen bir cok anilar hem sevindirir hem de hüzünlendi Rating:
scroll to top