Cumhuriyetimizin 90. Yili Kutlu olsun.. | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Cumhuriyetimizin 90. Yili Kutlu olsun..

Cumhuriyetimizin 90. Yili Kutlu olsun..

Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kurdugu Laik Türkiye Cumhuriyetimizin 90. yil dönümüne ulasmanin vermis oldugu mutlulugu tarif dahi edemem. Cumhuriyetimiz karsindaki her türlü kirli emel sahibi kisilere ragmen dimdik ayakta bir istikrar abidesi gibi durusu, cok önemli bir olaydir kendi basina.

 

Türkiye Cumhuriyetimizin ve Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti, onun bizlere olan bir emanetidir. Onun biraktigi emanetleri kanimizin son damlasina kadar savunmak, biz türk genclerinin en önemli görevidir.

 

Cumhuriyetimizin 90. yil dönemi hepinize kutlu olsun.. Allah Laik Türkiye Cumhuriyetini hainlerin pis ve asalik emellerinden korusun..

Cumhuriyetimizin 90. Yili Kutlu olsun.. Reviewed by on . Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kurdugu Laik Türkiye Cumhuriyetimizin 90. yil dönümüne ulasmanin vermis oldugu mutlulugu tarif dahi edemem. Cumhuriyetimiz karsinda Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kurdugu Laik Türkiye Cumhuriyetimizin 90. yil dönümüne ulasmanin vermis oldugu mutlulugu tarif dahi edemem. Cumhuriyetimiz karsinda Rating:
scroll to top