Camfrog Siteleri Yine acilmisSesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Camfrog Siteleri Yine acilmis

Camfrog Siteleri Yine acilmis

Bir süre önce Türkiye üzerinde yayin etmesi yasaklanan Camfrog systemleri. Ülkemiz üzerinde yine iligal yöntemlerlede olsa Genclerimizin beyinlerini karistirmaya ve onlari, adi tuzaklarina dusurmek icin yine acilmis. 18 turu yayinlar yapildigi ve insanlari dolandirdiklari gerekcesi ile kapatilmislardi.

Genc kardeslerimize nacikzane tavsiyem bu tur olusumlardan ve sitelerden uzak dirmalaridir. Bu sizlerin zihinsel ve ruhsal olarak, sagliginizi ciddi derecede etkiliyor oldugu icin yasaklanmisti.

Camfrog Siteleri Yine acilmis Reviewed by on . Bir süre önce Türkiye üzerinde yayin etmesi yasaklanan Camfrog systemleri. Ülkemiz üzerinde yine iligal yöntemlerlede olsa Genclerimizin beyinlerini karistirmay Bir süre önce Türkiye üzerinde yayin etmesi yasaklanan Camfrog systemleri. Ülkemiz üzerinde yine iligal yöntemlerlede olsa Genclerimizin beyinlerini karistirmay Rating:
scroll to top