Bunun Neresi ÖzgürLük | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Bunun Neresi ÖzgürLük

Bunun Neresi ÖzgürLük

Bahar geliyor.. yavas yavas isiniyoruz ve doga canlanmaya basliyor. Ne güzel ne alâ.. Bahar bayrami nevruzun da gelmesi, ne sevindirici aslinda.
Bunu , bu kadar masum ve güzel dogal olayini sanki savas sebebi gibi gösterenler var iken, bunu sebep gösterip kutlama yapacaklarini söyleyenler var.
Tabii ki kutlariz.. Biz Türkler icin gelenektir, baharin gelisini kutlamak. Orta Asya Türkleri bunu daha sistemli kutluyor.
Ama iste kendini bilmeyen, akil-zeka-mantik yoksunu sadece beyinlerinin kan dökmeye programlanmis oldugu insan(!)lar bunu eylem planina dönüstürüyor. Neden mi bugün ? Bugün cok masum.. Pisliklerini bu masumiyetle kapatmaya calisacaklari icin.
Televizyon programlarinda, herkes özgür olsun, kutlama yapmak haklari diye bagiran sözüm ona aydinlar, bugün Van’da kutlama yapilacak alanda bulunan patlayici icin ne diyecekler acaba..
Yoksa patlayicilar cicek mi aciyor ? Sözüm ona aydinlar öyle mi saniyorlar da , kutlama izni verilmediginde özgürlükten dem vuruyorlar !

Bunun Neresi ÖzgürLük Reviewed by on . Bahar geliyor.. yavas yavas isiniyoruz ve doga canlanmaya basliyor. Ne güzel ne alâ.. Bahar bayrami nevruzun da gelmesi, ne sevindirici aslinda. Bunu , bu kadar Bahar geliyor.. yavas yavas isiniyoruz ve doga canlanmaya basliyor. Ne güzel ne alâ.. Bahar bayrami nevruzun da gelmesi, ne sevindirici aslinda. Bunu , bu kadar Rating:
scroll to top